Wpis z mikrobloga

Bardzo rzadko robię własne wpisy, ale tym razem aż się specjalnie zalogowałem, bo to co zobaczyłem na głównej mnie załamało.

Szury, czy wy jesteście #!$%@? normalni? Pytanie retoryczne, wiem że nie. Tak, zdaję sobie sprawę z oficjalnych planów WEFu, planów ograniczenia wolności i całkowitej inwigilacji. Idziemy w tym kierunku od dobrej dekady i to po prostu widać. Ale cytowanie biblii i jakieś gadanie o znaku bestii? XD nie mogę z was. Do tego jeszcze jakieś #!$%@? o sterowaniu ludźmi przy pomocy sygnałów elektrycznych. Każda osoba mająca jakąkolwiek wiedzę o inżynierii widzi na pierwszy rzut oka jak bardzo to nie ma sensu. 200 wykopów i same plusy w komentarzach, a kilku racjonalnych typów zminusowanych. Jak zwykle wyk0p elytą internetu. I oczywiście głównym prowokatorem całego zamieszania bordo, bo tylko oni są na tyle upośledzeni żeby wierzyć w takie bzdury. Foliowej czapki wam odklejeńcy brakuje. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym. @milliebobbybrown666 usuń konto i idź sobie atora pooglądaj na uspokojenie.

#bekazkatoli #gimbokatolicyzm #nwo #wef #szury #ator #teoriespiskowe
  • 2
  • Odpowiedz
@dalis05 ludzie za dużo siedzieli w zamknięciu podczas covid i zaczęli szukać wszędzie teorii spiskowych ;) takich bredni co czasem się widzi to nie sposób rozchodzić przez cały dzień, szczególnie widząc te komentarze popierające te bezsensowne teorie. Zostaje przyzwyczaić się do tego, tak samo jak do hejterów.
  • Odpowiedz
  • 0
@kureci_paratko: dokładnie. Jeszcze gościu ten sam komentarz wkleja pod każdym wpisem, ctrl+c, ctrl+v. A jak coś pójdzie nie po jego myśli i jego gównowpis spadnie z rowerka lub dostanie za mało atencji, to robi duplikat, żebyśmy czasem nie przegapili XD

Boga nie ma. Po śmierci nic nie ma. Antychryst nie przyjdzie. Sekt opartych na końcu świata są na świecie tysiące i jakoś żadna jeszcze nie miała racji ( ͡° ͜
  • Odpowiedz