Wpis z mikrobloga

Wtorek wieczór, więc chciałbym przypomnieć dlaczego nie przyjmujemy PRAWDY głoszonej przez niesłusznie niehabilitowanego doktora Piotra Napierałę.

Otóż okłamał nas #zychowicz, nastraszył #bartosiak, czołgami omamił #wolski, a Krzysztof M. Maj (ależ ta jedna literka wyraża snobizm!) zachęcił do grania w gry komputerowe. Ponadto bezczelni ex-patroni jak MacieK JózefiaK są grubi, prof. Antoni Dudek jest pisowcem, a Pan Profesor Rafał Chwedoruk bał się o swoją medialną pozycję i dlatego #!$%@?ł niehabilitowaną habilitację. Nie muszę wspominać, że #wojnaidei jest idiotą, jashatkovsky to młody debil, a ja nikogo nie obrażam, tylko stwierdzam FAKTY.

No, to tyle. #napierala
  • 3
  • Odpowiedz
@aarrttkk: moi krytycy hejterzy mówią BZDURY o mnie. Na twitterze facebooku wykopie są już setki tysiące kłamstw o mnie. Jakby wydrukować te kłamstwa na kartkach a-cztery i je ułożyć na stosie to ten stos byłby jak wieża Ajfla. Ciągle gadają o silnych chinach i jaka to płalska nie jest mocna. Obrażają holandie francje niemcy wielka brytanie. Ja jestem nerwowy i to wykorzystują. Co wy #!$%@? mowicie ze sie sprzedalem? Niby #!$%@?
  • Odpowiedz