Wpis z mikrobloga

Ukraińcy nas kopną w dupe - mówiłem
Ukraińcy nas nie szanują - stare znałem
ruskie onuce znów miały rację xDD nawet mi was nie żal, rów wylizany? razem z czekoladką?
#ukraina #wojna
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@selflessness no nasze interesy właśnie powinny iść w tą stronę, nie wiem na co czekamy, F-16 czekają a i w niedalekiej przyszłości F-35. NATYCHMIAST!!! to się nam opłaca, zaufaj mi mordo XDDDD
  • Odpowiedz
no, Ukraińcy powiedzieli jedna niemiła rzecz, czas wsadzać jęzor w dupę putinowi xD


@agresywnyzielony: kolejny dla którego świat jest czarno biały. Śmiejecie się z symetrystów a to oni mają rację. Trzeba zakończyć wojnę jak najszybciej bo każdy dzień wojny to kolejne ofiary. Putin jest #!$%@? a Ukraińcy są niewdzięczni, panuje tam ogromna korupcja i wielbią zbrodniarza i ludzi odpowiedzialnych za masowe mordy naszych przodków.

Tu nie ma dobrych i złych
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow utrata terenów przez Ukrainę to polityczne zwycięstwo Rosji, kroczek w stronę destabilizacji regionu. Przerwanie wojny żeby szukać pokoju za wszelka cenę to danie oddechu ordzie ze wschodu, dla której ta wojna to wspaniała okazja do #!$%@? sobie kartonowej potęgi o krawężnik.
  • Odpowiedz
@willyfog: tym się właśnie liczy prawdziwa polityka od dziecinnego emocjonalnego bełkotu. Jak dla mnie Ukraińcy moga nawet codziennie pluc na Polską flagę i wyzywać od #!$%@? tak długo jak to oni zdychają a nie moi rodacy. Ich zdanie i tak srednio mnie obchodzi a nawet lepiej bo mi ich mniej szkoda będzie.
  • Odpowiedz