Wpis z mikrobloga

@Sadomason:

Podejrzewam że to jakiś typ który specjalnie robi zła famę Carrionerowi.

Tak poważnie odbiegając totalnie od tego co miejscami piszę, chociaż też bardzo zabawne jest to iż ten typ każdego wyzywa i totalnie pomija co ludzie piszą bo wie żeby go zmiażdżyli, również tak myślałem na samym początku, ale no właśnie jest jedno wielkie ALEE bo uwaga ten nick kojarzę od bardzo dawna jeszcze nawet chyba z czasów kiedy byłem
ALEE bo uwaga ten nick kojarzę od bardzo dawna jeszcze nawet chyba z czasów kiedy byłem widzem tego wąsatego schizofrenika i atakował on również Woglana.


@Cztero0404: Dlatego napisałem że może ktoś od tego Woglana specjalnie robi mu złą fame lub tak jak pisałem wcześniej multikonto albo jakiś psychofan z wypranym łbem. Wątpie żeby ktoś specjalnie na jakiego polecenie tu szczekał i go bronił, chociaż kto tam go wie.
@Sadomason: Fuckgod nie jest na pewno od Woglana. Zanim Szymuś zaczął swoją krucjatę to przez dłuższy czas męczył Woglana donejtami gdzie go wyzywał XD Przesilenie nastąpiło gdy raidował lajwa Woglana z około sześćdziesięciu multikont w lutym tego roku XD