Wpis z mikrobloga

#zuzel jak się tak poczyta te odklejone komentarze krosnienskich fanatyków o tych spółdzielniach i spiskach przeciwko nim, to można wywnioskować, że gdyby prezes Leśniak i jego wa ta ha rządzili światem, to świat by wyglądał tak jak na zdjęciu, a Wilki dawno by miały Mistrza Polski. Mocno oblężona twierdza wjechała, mogą sobie rękę z Macierewiczem podać
Komisarz_Ryba - #zuzel jak się tak poczyta te odklejone komentarze krosnienskich fana...

źródło: tak-wygladalby-swiat-gdybym-dobrze-trzymal-ojcu-latarke_edit_920224942377289

Pobierz
  • 14
@Komisarz_Ryba: Trochę to takie sranie we własne gniazdo, ale jestem zdania, że większość kibiców żużlowych to straszne tłuki bez wyobraźni, jakiegokolwiek krytycznego, obiektywnego spojrzenia na rzeczywistość. Przejmowanie się ich komentarzami, albo nie daj Boże uznawanie ich za coś wartego w ogóle rozważań - nie ma sensu.

A co do sytuacji - generalnie mocno to śmierdzi. Byłem w parku maszyn przed pierwszą "odsłoną" tego cyrku i już koło 17:40 było wiadomo, że
@Komisarz_Ryba: a #!$%@?** ze sie toru nie da zrobić w Krośnie jest conajmniej idiotyczne. To co #!$%@?* ? nikt nie umie tam poprawić toru jeżeli nawet jest zły? W niedziele był beton jak chu*. Tylko nachalni byli. A w poniedziałek trzeba było ratować twarz.

Podsumowujący: nie wiem kto na tym wszystkim najwięcej stracił. Canal+? PZM? Tor w Krośnie? Chociaż chyba wiem. Kibice.
@onflashback: tak, wsiadł bo chciał go "poprawić" o czym sam powiedział prezes Leśniak w wywiadzie. Rzekomo miał to później konsultować z Fialkowskim, ale ten tego nie potwierdził

Tak, spisek przeciwko Krosnu był jak zawsze, gdyby nie te spiski to by byli w plejofach. Zawodnicy przyjechali na drugi koniec Polski, zmarnowali dwa dni, niektórzy przez to musieli zrezygnować z ligi szwedzkiej, a wszystko to żeby komuś na złość zrobić. Przecież ta runda
@Komisarz_Ryba daj sobie spokój. Dyskusja z tym betonem nie ma żadnego sensu. Do nich nie docierają żadne sensowne argumenty. Za mocno wjechał syndrom oblężonej twierdzy. Wszyscy dookoła są źli i zawiązali spisek przeciwko zajebistym fachowcom z Krosna. Człowiek przeżył najróżniejsze wojny/dyskusje/kłótnie w necie, ale takiego ścieku, jaki od zeszłego sezonu uskuteczniają fani watahy, to jeszcze nie widziałem. Wchodzenie w jakiekolwiek interakcje z nimi nie ma sensu.
A żebyś się nie zesrał. Ja tam żadnym fanem nie jestem. Mi już za bilety wrócili. Ciekawe kto pójdzie 3x raz na finał na którym znowu coś komuś nie będzie pasowało. Nie wiem czy masz klapki na oczach czy Ci zarosły. Popatrz na czym jeżdżą za granicą i wyciag wnioski. Nawet jak #!$%@?ł ktoś tor wcześniej to było wiele dni żeby go poprawić. Powiedz mi czemu tego nie zrobili ? Czemu nie
@onflashback: już Ci wytłumaczyłem. Pieprzysz mi tu o zesraniu jak wykładam fakty na stół. Gdyby ten cały strongman toromistrz się nie wpieprzał, to pewnie by nie było tragedii, no ale on wiedział lepiej. Nie chce mi się tego tłumaczy 100 razy, kolega @ffrugopl słusznie napisał, że nie warto bo jak grochem o ścianę.

Nie przez przypadek jest drugi rok problem z jednym i tym samym torem. Spiseg Ekstraligi/PZM/GKSZ