Wpis z mikrobloga

@bartd: Najgorzej zorganizowana impreza miejska o takiej skali, na jakiej kiedykolwiek byłem ( ͡º ͜ʖ͡º). Serio samorządy studenckie w większych miastach potrafią ogarnąć temat lepiej, a nie mają takich zasobów jak 650tys miasto. I gdyby nie to i fakt, że części fanów rapsow była chamami bez kultury oraz łganie przez organizatora, że koncerty są odwołane w sobotę, to by było spoko, a tak był to ostatni
a nie stałeś w tym tłumie


@mrsopelek: tak tak, jeszcze mi tutaj pisz na które koncerty mam chodzić, na które nie i czym mam się interesować a które hobby jest niefajne. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie wiem co ci kupić, snickersa czy stoperan?
ale ty kapciu siedziałeś w domu, a nie stałeś w tym tłumie


@mrsopelek: był zajęty pedałowaniem... na rowerku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

całe szczęście żaden debil nie spadł z nielegalnej miejscówki na budowie wielopiętrowca.


@sargento: na Twoim miejscu bardziej bym się martwił pieszymi których tratujesz na chodniku.
@sargento: co ty #!$%@? gościu, ty udajesz, czy serio taki jesteś? chyba ci się zatlenił mózg po tych koncertach, że teraz przepływ informacji przez niego idzie tak ciężko. Nie napisałem nigdzie o tym na jakie koncerty masz chodzić, bo #!$%@? mnie to. Po prostu #!$%@? kocoboły jak większość ludzi, która nie była tam na miejscu, a wiedzę czerpię z filmów na tik toku. Dla ludzi to dobrze, że nie wiesz jak
@mrsopelek: To dziwne, że nie dotarł pod bramki po 21:40 w sobotę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ochroniarz wchodził na podest i próbował być głośniejszy od kilku tys ludzi.
Potem zaczęto wszystkich rozganiać mówiąc że koncert odwołany, a gdy okazało się, że jednak się odbędzie i zapytałem czemu ochrona podaje takie info, to otrzymałem odpowiedź, że kazano im (ochronie) pozbyć się "nastu tysięcy ludzi".

Jeszcze nigdy nie spotkałem
@Transseksualny-Czciciel-Szatana:
"Jak się reklamuje na cała Polskę przez kilka miesięcy i potem tworzy 20tys miejsc przy głównej scenie i stawia 8 bramek to mnie to nie dziwi."

Chyba nikt sie nie spodziewal, ze tyle ludzi z innych miast najedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do poprawienia za 100 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bartd: To, że przyjechało tyle osób to jest najmniejszy problem, bo zawsze organizator może źle oszacować frekwencję - zdarza się. Z resztą z punktu widzenia organizatora jest to poniekąd pozytywne.

Problemem jest organizacja - zwłaszcza pod główna scena - która w zestawieniu z innymi podobnymi wydarzeniami leżała. Szczerze powiedziawszy po takiej "reklamie" jest mi i mojej kobiecie zwyczajnie szkoda pieniędzy, które zostawiłem w Łodzi - bo za to samo mogłem dostać