Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie, że jakiś poseł lewicy na tapecie swojego służbowego laptopa ma gołą babę lub faceta, składuje śmieci na korytarzu swojego bloku i na każdą reakcje sąsiadów reaguje agresją, dla "hehe beki" zakłada sobie koszulki z wizerunkiem Stalina i głosi jakieś anty-naukowe bzdury jakoby drzewa miały świadomość i nie można ich ścinać?

Przecież psycho-prawacka szczujnia nie dałaby takiemu człowiekowi żyć i wspominałaby o każdej z tych akcji przy każdej możliwej okazji.

Ale jeśli to robi poseł Konfederacji to jest wszystko super i jeszcze sekciarze cieszą się z jego powrotu do partii, bo to najbardziej "wolnosciowy" poseł ¯\(ツ)/¯

#bekazkonfederacji #konfederacja #sosnierz #neuropa #bekazprawakow #polityka
Clefairy - Wyobrażacie sobie, że jakiś poseł lewicy na tapecie swojego służbowego lap...

źródło: Bez nazwy-1

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
aha czyli korwinowcy nie sa faszystam


@zapomnialemhaslo: tak, dokładnie tak. Na tym zdjęciu są typowe kuce, które w tamtych czasach uwazaly, że natodowcy mają gwoździa w mózgu.
To zdjęcie jest dla beki i nie wiem po co je tak kłamliwie wykorzystywać. To zagrywka na poziomie psychoprawicy.
  • Odpowiedz
w którym miejscu? Mógłbyś coś przytoczyć?


@wanghoi: Zacznijmy od tego, że on tam nie przedstawiał tylko filozoficznej analizy, ale też przedstawił swoje cele.
On wyznaczył cel jako komunistyczną rewolucję, i zadeklarował wsparcie jej przez swoją komunistyczną partię, której manifest tworzył.
Rewolucja nie jest niczym pokojowym.
On chciał, żeby burżuje nie mieli tego co mają. Jak to zrobić? Sami dobrowolnie mieli to oddać? Nie ma szans.
Oczywiste jest, że burżuje muszą stawiać
  • Odpowiedz
@wanghoi: Engels w innym tekście nawet relatywizował, czy wręcz usprawiedliwiał przypadkowe niewinne ofiary siłowej rewolucji.
Dla mnie to o BLM jak się patrzy, ten tekst.

O tym tekście słyszałem z filmu ja YouTube akurat.
  • Odpowiedz