Wpis z mikrobloga

@Jarusek: skompromitowal sie jako tworca, bo pokazal, ze jest zaleznym od wladzy ( w tym wypadku od szefostwa GW) - niczym sie to nie rozni od tych ktorzy pisali wiersze na czesc Stalina.
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: Typie, to jest kolorowy obrazek z czterema prostymi zdaniami. Na którym elemencie zaważył światopogląd autora, że przypomina ci wiersze ku czci Stalina? Kłamstwem jest kształt wstążki czy kolor książeczki?
  • Odpowiedz
@Elaviart: to byl obrazek - o ile dobrze pamietam - obrazujacy zamieszki we Francji, tylko, ze zadymiarz byl na tym obrazku bialym chlopakiem, a jak ktos Andrzejkowi zwrocil uwage, zeby ten pokolorowal chlopaka, zeby byl obrazek bardziej realistyczny, to ten obrazek schowal, a pozniej go skasowal w ogole.
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: Ale ja mówię o obrazku wrzuconym przez OP-a - to pod nim zacząłeś pisać o autorze. Zaintrygowało mnie na którym elemencie zaważył światopogląd autora czy jego inne dzieła, że uznałeś za tak istotne podkreślanie tego. Szczególnie w związku ze zrównaniem go z autorami wierszy ku czci Stalina, w których roiło się od kłamstw i odrażającego wazeliniarstwa. Wyjaśnisz mi co porównywalnego odnalazłeś na tym prostym rysunku książeczki?
  • Odpowiedz
@Elaviart: wiesz, to wlasnie o to wazeliniarstwo chodzi, sztuka - a satyra w szczegolnosci - powinna wykazywac sie bezkompromisowością, a tutaj okazalo sie ze Andrzej ten rysunek o ktorym wspominam, zafalszowal, i ten falsz nie byl wcale przypadkowy.
  • Odpowiedz