Wpis z mikrobloga

Ile czekaliście na podłączenie prądu na działkę od złożenia wniosku o wydanie warunków ? Złożyłem dziś dałem ze planowany termin przyłączenia iv kwartał 2023, kiedy tak realnie mi zrobią skrzynkę ? Planuje zacząć budowę już na wiosnę przyszłego roku. #budowadomu #prad
  • 10
  • Odpowiedz
@aja95: Ja czekałem ponad 1.5 roku, a miałem najprostsze możliwe podpięcie bo dosłownie wykopali dołek przy granicy i wpięli się w kabel idący do działki sąsiada.
  • Odpowiedz
@aja95: Rok i 2 miesiące do skrzynki. Ze skrzynki nie chcą dalej pociągnąć, bo jeszcze nie mam okien. Zależy gdzie masz działkę. U mnie pod Wrocławiem dość dużo domów się budowało przez ostatnie 2 lata.
  • Odpowiedz
  • 0
@lobo: @kab_anos ogólnie mam działkę i w granicy mojej działki z droga jest słup od taurona wiec może to ułatwi sprawę tylko ciekawi mnie w ile to zrobią
  • Odpowiedz
@aja95: Nic nie ułatwi. Ja miałem zakopany kabel od Tuarona wzdłuż całej działki. Samo podłączenie zajęło im 3h... To kwestia papierologii. Zależy od tego ile ludzi w okolicy czeka na przyłącze.
  • Odpowiedz
@aja95: Nic to nie ułatwi no może minimalnie, ja miałem dosłownie najprostszą możliwą robotę, ekipie postawienie skrzynki od przyjazdu może z godzinę zajęło kwestia taka, że wszystko zależy od tego jaką mają kolejkę na przyłączenie i czy mają wykonawcę. W zeszłym roku pge miało przez długi czas brak i się przetarg ciągnął. Czas oczekiwania to jest absolutna loteria, znam ludzi gdzie w 2 miesiące podpięli, a znam takich co 3 lata
  • Odpowiedz
@aja95: Z tego co pamiętam to coś koło 2000 - 3000 nie pamiętam dokładnie, w każdym razie nie miałem żadnych dopłat za dystans a moc mam bodaj 22kW
  • Odpowiedz