Wpis z mikrobloga

#olx #kichciopyta

Czy OLX wszystkim obniżył tak jakość obsługi, czy tylko mi? Ogłoszenia w gownokategorii sprzedaży nie są już darmowe, promocja poszła do góry o 50 procent. Za to na oczekiwanie na akceptację po edycji ogłoszenia trwa w nieskończonośc. Kiedy było to kilka minut. W konsekwencji płace za ogłoszenie 7 dych i nawet go nie widać.
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
I nie da się z tym nic zrobić. Konsultant nic nie może bo nie jest ich pracownikiem. Można sobie tylko pomarudzic.
  • Odpowiedz
ja tam nic nie place i bardzo duzo gratow sprzedalem, robisz biznes? Zreszta czekaj widza ze masz srajfona, elita IT i ludzie majetni - moga ci serwowac promocje dla bogaczy. Tak sie nie denerwuj bo w sklepie z apkami apple jest znacznie wiecej platnych niz w googlowym, po prostu sie korzysta na tym ze ktos ma piniadz.
  • Odpowiedz
@mnmlny: to nie wiem ja mam duzo elektroniki, rzeczy do domu i nigdzie nie place, jedynie samochodowe rzeczy jest limit maly bo 1 na miesiac. Ale juz bylo pisane, zaloz drugie konto na mame/tate/babe i tam sprzedawaj, limity wiec nie interesuja CIE. Nigdy OLX nic odemnie nie zarobil a sprzedalem duuuuzo rzeczy ktore mi byly juz zbedne a komus sie przydadza, tez prywatnie handluje.
  • Odpowiedz