Wpis z mikrobloga

@KlatwaNieruchowPL: Polska to chory kraj ktory niewiedziec czemu ma manie porownywania sie do Niemiec mimo ze np. w Finlandii nieruchy juz sa w podobnych cenach co w Polsce. Powiem nawet odwaznie, sa duze osrodki miejsskie w ktorych ceny sa nizsze.
@ksiezycoweNieruchy: no i ci nawet to udowodnilo ze finlandia ma lepszy stosunek. Wlasnie w tym tkwi kretynada polski, u nimca jest drozej to ja kupie u siebie jak jest w #!$%@? drogo bo patrzac z punktu widzenia niemca u nas jest tanio. Przeciez to logika osoby uposledzonej. Kolejno u nas tak wysokie ceny sa utryzmywane w kazdym duzym miescie nie tylko stolicy. Wroclaw zaraz dogoni Warszawe.
@controll bo Polska jest opóźniona względem zachodu o kilkanaście lat. W Niemczech Berlin nawet nie jest najdroższym miastem. Różnica między Polską i reszta Europy się zmniejsza i widać to po cenach nieruchomości i wynagrodzeniach. Jednak stosunek zarobków w Polsce do cen nieruchomości jest zachowany w zdrowej proporcji. Z tym że w Polsce dynamika wzrostów wynagrodzeń i cen za metr jest większa niż na zachodzie. Dlatego to wszystko dąży do tego że w
@ksiezycoweNieruchy: co ty #!$%@? to sie nie da czytac. Po prostu jakies wysnute z piz$y teoretyczne dywagacje oskariatu
https://www.pitax.pl/wiedza/przepisy-i-wskazniki/srednia-krajowa-2023-r-wartosc-netto/#:~:text=Przeci%C4%99tne%20miesi%C4%99czne%20wynagrodzenie%20w%20sektorze,r%C3%B3%C5%BCnic%C4%99%20wynosz%C4%85c%C4%85%206%2C3%25.

Wszyscy mowia A a ty powtarzasz B. To takie myslenie jak twoje jest motorem napedzania cen nieruchomosci bo ty patrzysz 'ze niemiec ma a ja nie' i idziesz zaplacic kazda cene.
Opozniony to jestes jedynie ty, dla instytucji panstwa nie ma wschod zachod tylko liczy sie spojnosc finansow wewnatrz panstwa.
@controll czyli co, proponujesz dalsze wzrosty wynagrodzeń i mieszkania w Polsce 2 metry za miesięczna wypłatę, bo ci się tak wydaje że tak powinno być? xD Jak dla mnie to ty gadasz bzdury, bo proporcje obecnych wynagrodzeń nie są oderwane od zdrowej proporcji. Na zachodzie są wyższe podatki, więc u nas siła nabywcza brutto jest wyższa niż u nich, więc jest jeszcze lepiej.