Wpis z mikrobloga

@jestem_tunowy Podobno ty jesteś zerodwa. Prawda to?
Nawiązując do tego wpisu:

polecam szukać na discordach albo gg i zagadywać samemu

o by Ci dodało SMV, czy pomogło popracować nad social skillem

zakładacie że jest beciakiem/trollem/cuckoldem czy kimkolwiek jeszcze byleby tylko móc się utrwalić w swojej bańce defetyzmu i pogrążania się

jak mogłeś ogarnąć życie zamiast pozostać spierdonem


Jeśli ty jesteś zero
dwa to przecież to jest całkowite zaprzeczenie tego co pisałeś jeszcze rok temu. Zaprzecz jeśli się mylę, ale czy nie pisałeś że
-nie ma jakiegokolwiek sensu pisać z kobietami, nienawidzisz kobiet i nie chcesz mieć z nimi żadnego kontaktu
-nie ma jakiegokolwiek sensu pracować nad czymkolwiek, (nawet nad nauką wiązania butów np), bo wszystko jest zdeterminowane genetycznie
-każdy kto jest z związku jest beciakiem/trollem/cuckoldem
-chciałbyś przymusowych kar pieniężnych dla każdego kto żyje w konkubinacie oraz wiele innych postulatów których nie chce mi się szukać
-szkalowałeś pewnego znanego atencjusza za zmianę poglądów, a teraz robisz dokładnie to samo co on.

Skąd taka radykalna zmiana poglądów? Czy weźmiesz jakąś odpowiedzialność za mirków którzy cie słuchali i wzięli sobie twoje dawne słowa do serca? A może twoim celem od samego początku było pogrążanie przegrywów?

#przegryw #blackpill #tagpill #niebieskiepaski #rozowepaski #heheheszki #wychodzimyzprzgrywu
o.....i - @jestemtunowy Podobno ty jesteś zerodwa. Prawda to? 
Nawiązując do tego wpi...

źródło: comment_1639443723UPYyqkNTZSlGw3NfMy1rT4

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
trafilo sie mu, mozesz zagadywac ile chcesz na serwerach, czatach. Nawiazac kontakt, utrzymac ale co z tego. Spotkac sie ciezko, o ile zechce, a wiadomo, ze nie zechce albo daleko. 9/10 razy to taka rozmowa z nudow, a nie to, ze zywi uczucie.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: nawiązując do wzmianki o mizoginii to właśnie ona najbardziej działa na kobiety paradoksalnie, przecież to wiadomo że im bardziej jesteś miły względem kobiet i je szanujesz tym bardziej one tobą gardzą bo uważają cię za betafrajera
  • Odpowiedz
W tym wpisie co przytoczyłeś nie ma nic o tym by nie pracować nad sobą, przytocz inny wpis gdzie tak pisał. Owszem wielu rzeczy nie da się zmienić jak choćby wzrostu czy zakoli ale jednak są dziedziny życia gdzie można coś zmienić i trzeba mierzyć siły na zamiary
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Tak samo kilka lat temu troll i "wielki przegryw" Ferdek - mieszkał w jakieś wsi pod Wrockiem i jak tylko przeprowadził się na studia to po 2 miesiącach chwalił się, że ma fwb. 17-18 letni "przegrywi" to w większości nawet nie failed normiki tylko normiki, którzy uważają, że jak nie są bogatymi chadami to są przegrywami.
  • Odpowiedz
@TheKumor: @Fan_Uniwersum_szkolnej W jaki sposób kiedykolwiek zmieniłem poglądy?
Ja nigdy niczego nie ukrywałem i nawet jak peklowałem to twierdziłem to samo co twierdze zawsze. To że ja jestem xxx cokolwiek to nie będzie, nie zmienia faktu że twój klient którego chyba jesteś adwokatem jest yyy. Co to za linia obrony, a u was to biją murzynów xD


więc kto ci dał prawo komuś coś wytykać

Ja sobie dałem i
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: jeszcze był NorskArisk, który postował jakieś edgy teksty o wyższości Niemiec nad Polską i autonomii Śląska. Oczywiście wielki przegryw, a później z nowego konta też się chwalił, że po wyjeździe na studia prowadzi normickie zycie i ma babę
  • Odpowiedz