Wpis z mikrobloga

Był cykl życia odyna a teraz można zrobić cykl doby korsira... zaczynając od popołudnia w którym snuje mniej lub bardziej ambitne plany na jutro a następny dzień zaczyna od wytłumaczenia dlaczego tego nie zrobi...

Chciałem zapytać ile razy użył blu3 nemo w tej Chorwacji ale uprzedził pytanie swoim Q&A. Taka była podjarka współpraca i ambitne plany...
Ile chłopie juz to masz i ile razy użyłeś? Ponad rok i z 5 razy w zeszłym roku?
Jak na dość maly kanał dostałeś dość droga zabawkę i jeszcze leży i zbiera kurz.
Ogolnie mam wrażenie, że 25% każdego odcinka to tłumaczenie się dlaczego nie robisz czegoś co sam obiecywales/planowałeś. Tu za ciemno, tu za jasno, tu za tłoczno, tu lakiernik po weselu i przechodzi na wcześniejszą emeryturę i tak w kółko.
Sugeruje przestac dzielić się planami a pokazywać co faktycznie robisz. Pozdrawiam cieplutko jak z za gorącej Chorwacji w lipcu :)

#odyn #korsir
  • 10
  • Odpowiedz
@aloz: #korsir to bardzo obiecująca postać tego uniwesum. Poczatkowo wydawał się ogarnięty manulanie, inżynier, zaangażowany i z pomysłem. Niestety potrzeba autodestrukcji jest silniejsza i zaczyna być ciekawie. O kolanach już nic nie ma, nie kuleje, nie bolą go, ale nadal zbiera na ich operację po to żeby nie robić busa. On nie potrafi psychicznie unieść sprzatania w garażu, potrzeba perfekcji doprowadza go szaleństwa i nie kończy tego co zaczął. Busa nie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@Mooher: zgadzam się we wszystkim poza tą potrzeba perfekcji. Ona jest tylko deklartywna...
Szybciej potrzeba mówienia o niej.
  • Odpowiedz
@aloz: @Mooher
Konsekwencja to nie jest mocna strona blondasa i utytego też. Przy czym ten drugi to wiadomo, że jest aspołeczny i nieporadny, a blondas na razie nierozgryziony. Wygląda na kogoś kto chce wszystko po najmniejszej linii oporu. "ważne że działa"
  • Odpowiedz