Wpis z mikrobloga

Pracuję w #biedronka i wczoraj niezła #afera wynikła. Babka wparowała że ktoś na jej kartę Moja Biedronka robi zakupy i ona żąda dostępu do monitoringu, żeby zobaczyć kto przy zakupach podał jej numer telefonu. Pokazuje paragon w apce a tam wino, paczka durexów, jakiś ser i winogrono xd i parę innych drobnych pierdół. Adres i numer sklepu nasz. Pytam czy komuś udostępniła swój numer, może jakaś bliska osoba robiła u nas zakupy. Nie, bo mąż wyjechał i wraca dopiero za kilka dni. No to ja już nie wiem ale się domyślam. Babce powiedziałam tylko że klienci podając swój numer telefonu przy kasie udostępniają go nieświadomie innym, ktoś może ten numer zapisać i z niego korzystać przy różnych promocjach z limitem na kartę bo takie przypadki też już znam. Niby uwierzyła ale coś czuję że to nie koniec sprawy. Swoją drogą jak się okaże że chłop ją zdradza i wpadnie przez taką głupotę to nieźle xd. Może rzeczywiście był po parę rzeczy na wieczór i z przyzwyczajenia podał numer żony przy kasie.
#zdrada #logikaniebieskichpaskow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niby uwierzyła ale coś czuję że to nie koniec sprawy. Swoją drogą jak się okaże że chłop ją zdradza i wpadnie przez taką głupotę to nieźle xd.

@NaDoleFiolki: Ludzie nie przez takie głupoty wpadali. I jeśli to rzeczywiście kochanka, a nie niespodzianka dla żony to niech ginie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz