Wpis z mikrobloga

@ulanyZmastera Ale z ciebie homozjeb, mam zdolność kredytową na kilka baniek, czysty BIK, nie wiem co ty wyguglowałeś psychopato ale jednoznacznie teraz potwierdziłeś że nie jesteś normalny. Mam jeden kredyt który regularnie nadpłacam. Idź do proktologa psychopato. A jeszcze raz wpiszesz tu moje nazwisko to uderzę bezpośrednio do prokuratury a nie do moderacji tego #!$%@? portalu.
@ulanyZmastera Nie, nie wstydzę się. To ładne nazwisko. Nie mam na głowie żadnych spraw karnych ani skarbowych. Jestem totalnie czysty. Ja w przeciwieństwie do ciebie #!$%@? nie wstydzę się swojej osoby. Nazwisko nie jest daną osobową w myśl ustawy RODO. Moje dane są powszechnie znane jak każdego przedsiębiorcy, m.in. Odyna czy Puszka. Nie mam długów. Zarabiam. Daje pracę wielu ludziom. A ty uleglyDLA mastera jesteś #!$%@? i elo.
@ulanyZmastera A ty uległyDLAmastera idź się leczyć psychopato. Poznałem lekko 100 ludzi bezpośrednio z tego portalu, face2face, istnieje tu z 15 lat, ty walisz koń w piwnicy i zakładasz multikonta. Ja nie mam długów, i jestem to w każdej chwili udowodnić cioto. Pomawianie mnie o posiadanie długów to pomówienie. Jeszcze jeden taki wpis i nie schowasz się za żadnym VPN.