Wpis z mikrobloga

@Krupier: Hehe, obserwuję, Panie, we mnie wątpisz? :3

Poza tym próbowałeś paczki CTGP Revolution? Do zmodowanych Wii wgrywa się specjalny kanał i ma się dodatkowe 200 tras, lepszy i stabilniejszy tryb multiplayer itp.?

Co więcej, dwaj Polacy - szymbar15 i Fat_Mario przygotowali tłumaczenie na polski, obecnie jeszcze go w tej wersji nie ma, ale hackowanie gier na Wii nie jest aż takie trudne. :3
CTGP Revolution


@joookub: w000t, czemu ja o tym nie slyszalem D: musze obadac!

@Liquid_Snake: tak wenżu ma, tylko system jest mocno z epoki. Żadnych loginów, acziwmentów, trofeów, tylko dziwne friendcody, każda gra ma swój :P Tak się odnajdujesz ze znajomymi
@Liquid_Snake: no jak juz 'zarejestrujesz' przyjaciela, to masz wewnątrz gry listę czy jest teraz online, czy nie itp. Także jakoś się odnaleźc mozna. Jak nie chcesz grac z przyjaciółmi to masz cos na wzór matchmaking, znajduje Ci ludzi - w Mario Kart Wii ciągle nie ma z tym problemu. Ba, nawet w wersję DSową są tłumy (co prawda japończyków i koreańczykow :D)

Na WiiU chyba trochę poprawili to i wkroczyli w
może kiedyś nawet dogonią konkurencję w grafice ;)


@Liquid_Snake: no ale nie grafika jest najwazniejsza w grach Nintendo ziomeczku. Biją już kasę marianami ponad 20 lat i idzie im dobrze. Ja będę zawsze zainteresowany nowymi marianami, z sentymentu z dziecinstwa. No i to świetny gry ;)
@Liquid_Snake: @Krupier: ja na PS2 dużo grałem online. Dokupiłem network adaptor i ognia. Socom 1 i 2, potem trochę trójka. Hardware : Online Arena, Killzone troszke. Jakieś pesy czasem też. Najwięcej chyba jednak czasu spędziłem w Monster Hunterze, fajncyh ludzi ogólnie poznałem, troche elitarna grupa Polaków to była, nie było ich wielu, a przynajmniej tylu tylko spotykałem :D

Fajne czasy...
@yacolek: będę traktował ich konsole jak zabawki póki N traktuje swoich graczy jak dzieci, oni chyba w ogóle nie zatrudnili grafików i stąd tylko klony jednej gry, jakby grafa dla mnie miała znaczenie to bym wybrał PC, nie o to mi chodzi a o niereformowalne podejście starych prykow w N. Jak chcą ludzi przyciągnąć to wykupują jakąś serię/grę dla siebie zamiast stworzyć coś własnego jak MS czy Sony, chsmskie zagrywki u