Wpis z mikrobloga

#przegryw #ukraina #wojna Putin wysłał list do Włoch i zmusił ich do podpisania paktu o oddanie lasu. Republika czeska ma oddać mu cała ziemie i wszystkie lasy. Putin ma z nich produkować dla siebie meble i czajniki. Wykupił już niewolników do ściskania drzew. Maja je wycinać po 15 godzin dziennie. Szklanka będzie służyła im za toaletę. Trump zapowiedział koniec świata na wiosnę 2023. Niebo ma się zabarwić na krwisty kolor a słońce zgasnąć. Putin trzyma plomby wodorowe w lodowce i ma 100000 rakiet w piwnicy. Schodzi tam na dol by potańczyć. Radio buczy bo zasięgu tam brak, ponoć lubi słuchać zakłóceń. Radio wisi na suficie. Armia radziecka ma wstąpić na teren lasów włoskich niebawem.
Pobierz debi5s - #przegryw  #ukraina #wojna Putin wysłał list do Włoch i zmusił ich do podpis...
źródło: Zrzut ekranu z 2023-06-28 16-33-08
  • 7
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Dziadek ma kaszel. Kiedyś tuczył gęsi . Karmił je czekoladami oraz różnymi ciastami . Wlewał im na sile tluste mleko do gardła , maślankę lub napoje białkowe . Kaczki pily dużo węglowodanów oraz mnóstwo tłuszczu . Gęsi wypijały wiadra czekolady ( kakao , serwatka ) 88- latek codziennie ważył gęsi . Najlżejsza z nich ważyła 60 kg . Najcięższa z gęsi ważyła aż 230 kg .! Nie chodziła , wiec
@aksen: Zgniły mi też rajstopy. Szef karze mi je nosić . Z bólem brzucha od 6 muszę sprzątać osiedle. O 12 mam się spotkać z innymi pracownicami i robić w polu. Szef tym razem kazał nam założyć cienkie szare rajstopy. Do pracy w polu kazał ubrać habit. Klatki zamiatam w spódnicy w kwiaty. Skazano mnie na 5 lat prac społecznych… Jutro jedziemy do lasu nosić drzewa i zbierać grzyby. Niechcący raz