Wpis z mikrobloga

@crazy_frog: Wydaje mi się, że jak widać, że chłop zaczyna łysieć na czubku głowy i poszerzają się zakola, to pewnie lekarze robią od razu przeszczep w oba te miejsca, bo wiadomo z góry, że inaczej to będzie postępować i szybko będą się robiły łyse placki. Pod znakiem zapytania zostają te boczne części od uszu w dół i tył głowy. Ale jak tak patrzę na facetów łysiejących, to te boczki i tył
@MajaF1: Tak, widziałam to :D O ile dobrze pamiętam, to ona chyba ma takie doczepy na jakichś taśmach czy rzepach. I dla mnie to wygląda jakby ktoś jej wgniótł gumę do żucia w te włosy i tak już zostało. Takie jakieś dziwne zrzepione coś. W pierwszym sezonie 40kontra20 była taka Marta, która też to miała. I raz zrobił jej się taki masakryczny kołtun, który rozplątywała z dziewczynami chyba przez całą noc.
@Sieranevada: No właśnie mówię- ta "koronka" czyli boczki i tył zostają. Ale popatrz na Gjacza. Gdyby robił parę miesięcy temu przeszczep to jeszcze nie był taki łysy- zapełnili by te puste łyse miejsca a teraz wyłysiał więcej...i znów byłby problem.Przecież nie wszczepią włosów tam gdzie jeszcze są choć niedługo wypadną. To mówię ja- wykopkowy doctor xD