Wpis z mikrobloga

Hej, mam możliwość kupić w stanach Apple Watch 7 z cellular, obawiam się czy będzie mi działał w Polsce, czy ktoś może tak kupił/wie czy będzie działał? Z tego co wiem we wcześniejszych modelach cellular nie działało w Polsce. #apple #applewatch
  • 5
  • Odpowiedz
@Pasywniak: Ludzie kupują iPhone w Apple Store w USA i takie działają zazwyczaj w Polsce, jeśli byś brał od operatora jak AT&T/Verizon czy coś to już może być problem. Z Apple Watch pewnie będzie tak samo. Można podpytać na Genius Barze jak jest opcja jakiegoś pracownika, a oni sprawdzą, bo jakaś dokumentacja pewnie istnieje.

Druga sprawa to problem z eSIMkami w Polsce. Mamy tylko Orange oraz T-Mobile. W obu musisz posiadać
  • Odpowiedz
  • 1
@coffee_addict_frv Tak, iPhone działa natomiast AW to trochę inna kwestia. Z tego co udało mi się znaleźć w internecie to cellular zakupiony w USA nie będzie działał w europie, można to obejść za pomocą JB ale trochę sporo kombinowania.
https://www.reddit.com/r/AppleWatch/comments/zcibqw/guide_how_to_activate_mobile_service_plan_on/

O problemach z e-sim nie wiedziałem także dziękuję! Chciałem kupić pod eSIM w play ale z tego co widzę rzeczywiście tylko Orange/T-mobile
  • Odpowiedz