Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
czy hipnoza może pomóc na brak libido?
postaram się opisać problem bez niepotrzebnego rozpisywania się
obstawiam, że problem jest związany z depresjami, załamaniami nerwowymi jakie miałem w przeszłości i nerwicą jaką mam i będę mieć
ostatnio znowu się przeszedłem do seksuologa ale nowego. odebrałem z apteki leki i widzę, że znowu to są te same co brałem kilka lat temu, co ma podnieść poziom testosteronu. ostatnio po tych tabletkach poziom testosteronu wystrzelił mi poza skalę a ja nadal byłem martwy... bo nie chodzi tylko o strefę seksu ale jakbym mógł to bym nie wychodził, z mieszkania i do nikogo się nie odzywał i nie czułbym, żadnego braku.
niedawno koleżanka z pracy dała mi numer telefonu, pod durnym pretekstem ale nawet ja się domyśliłem, że liczy bym do niej zadzwonił ale poprowadzenie kreatywniejszej rozmowy na dłużej jak 10 minut jest dla mnie niewykonalne, nie mówiąc już o wchodzeniu w głębsze interakcje...
to, że mi dała numer a ja nic z tym nie potrafię zrobić tak mnie zdołowało, że przez tydzień w lustrze wyglądałem jakbym był w trakcie potężnego kaca... a alko odstawiłem parę miesięcy temu, bo browar to była moja jedyna "rozrywka" i dzień bez niego, stawał się powoli niewykonalny...
jest jakiś dla mnie ratunek? czy będę już martwy aż do śmierci...
obecnie znowu biorę antydepresanty, nie mam depresji ale to ma przywrócić mi "radość życia" prócz tego dr przepisał mi sildenafil (viagrę) w małych dawkach co mam brać codziennie ale po ch mi jakaś sztucznie wywołana podnieta...
zresztą antydepresanty ani razu nie zadziałały (wtedy jak wyglądałem załamany "jak na kacu" również je dawkowałem a czułem się maksymalnie przybity)
ani razu nie zadziałały tzn brałem wiele, różnego rodzaju, by mieć nie tyle popęd do seksu a do życia ale nic z tego nie wyszło, dlatego już myślę o jakiś mniej konwencjonalnych metodach,
główne pytanie, czy hipnoza może pomóc na brak libido?
jestem w takim stanie, że jakbym wiedział, że elektrowstrząsy pomogą, to bym się zgodził
#hipnoza #seksuologia #medycynaalternatywna



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
czy hipnoza może pomóc na brak libido?

problem jest związany z depresjami, załamaniami nerwowymi jakie miałem w przeszłości i nerwicą jaką mam i będę mieć


@mirko_anonim: hipnoza będzie równie skuteczna jak modlitwa, zwłaszcza, że:

obecnie znowu biorę antydepresanty, nie mam depresji ale to ma przywrócić mi "radość życia"


Leki z grupy selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) mogą mieć negatywny wpływ na funkcje seksualne, prowadząc do obniżenia libido, trudności z osiągnięciem
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @rol-ex: miks seldinafilu z tym antydepresantem jest często przypisywany przez seksuologów, by przedłużyć stosunek
ja jeszcze teraz znowu zacząłem brać coś co się nazywa clostilbegyt
no nic zobaczę za miesiąc co z tego wyjdzie ale obstawiam, że jedynie będę mógł powiedzieć dr "a nie mówiłem" ¯_(ツ)_/¯