Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć ten fenomen na strims.top? Kupowalem iptv, bo sport, a nigdy nie było idealnie. Na strims.top obejrzałem już chyba z pięc wydarzeń sportowych i to działa jak pieprzona żyleta. Zero zacięć, wszystko tip top. Przecież taki canal+ na taki strims to oglądają pewnie tysiące osób. Jakim cudem to działa za darmo tak stabilnie? Kto to sponsoruje?

#pytanie #internet #informatyka #mecz #ekstraklasa
  • 4
  • Odpowiedz
@rysiekryszard to tajny projekt replitanow coś jak fejsbuk i tiktok, ja bym uważał i kategorycznie tam nie wchodził, zresztą od kiedy weszła ta nowa ustawa, to sami możecie się domyśleć co się będzie działo...
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: @pawelgk @ekjrwhrkjew w jednej nitce na wykopie pisali, że udostępniają streamy innych. Ale co to zmienia? Albo wyciągają streama np. od dostawcy typu canal+ lub jego resellera co nie trzyma się kupy, bo niemożliwe, że c+ ma takie kiepskie zabezpieczenia, a jak jakaś prywatna osoba puszcza streama sama to i tak potrzebuje infrastrukturę, żeby obsłużyć wszystkich widzów, którzy oglądają za friko. Więc dziwne to...
  • Odpowiedz