Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi streścić całą otoczkę co chodzi w tej sprawie z #ufo? W sensie co to za goście stali przed sądem, przed jakim sądem, z jakiej okazji w ogóle taki event się odbył, czemu to było strwamowane i co oni tam ciekawego powiedzieli? Czemu od kilku lat nagle się ożywił temat szarych ludzików?

#kiciochpyta
  • 8
Strescic trudno bo zawiłe i to bardzo. To nie był sąd, jest to podkomisja Kongresu USA (konkretnie Izby Reprezentantów) ds Bezpieczeństwa Narodowego, Granic i Spraw Zagranicznych. Przesłuchanie czy raczej wysłuchanie odbyło sie ponieważ pojawiają sie swiadkowie którzy zgłaszają UFO ale nie istnieją poprawne sposoby jego raportowania - ludzie którzy je opisują, np piloci marynarki są przesladowani, wysmiewani ignorowani itp.
Oprócz dwóch wojskowych pilotów zeznawał też David Grush, były wysoko umocowany pracownik wywiadu
@Heekate: "nieludzka inteligencja jest miedzy wymiarowa" zazębia mi sie to z szurami od ezoteryk którzy w swoich seansach poznawczych spotykają byty ktore "zerują" na ludziach poprzez implanty itp bzdury wg ich obserwacji całym uniwersum zarządza AI która jednocześnie zywi sie naszymi doświadczeniami jest tam jeszcze ze jest bardzo duzo światów gdzie zyja rozne inteligentne formy zycia na różnym poziomie technologicznym i rozwojowym, to jest tak pokrecone ze głowa mała
@RedBaron: Dlaczego przekręcasz słowa i budujesz na tym swoją narrację? Jest czy może być? Chłop nie wie, skąd to się bierze i nie wyklucza takich rzeczy, niekoniecznie to musi pochodzić z kosmosu i tyle, trzymajmy się faktów bez manipulacji pod własną narrację.
@Heekate: bo to wszystko jest na domysłach puki co, sa tylko zeznania świadków brak innych dowodów rzeczowych w formie ciał czy obcej technologii ale nie ważne czy to jest miedzy wymiarowe czy z dna oceanu ze srodka ziemi czy z marsa ja sam jestem pewny ze cos jest, zle to nazwałem moze CI od ezoteryki to nie sa bzdury ale bardzo odjechane tezy