Wpis z mikrobloga

Klątwa Kotorowskiego. Kotorowski i Bednarek są równi, nigdy dobrzy, ale ogólnie nie puszczali bramek co nie mieli prawa puścić, czasem broniąc coś extra. Ja osobiście nie wierzę w strzał Lecha za 100k Euro o którym mówisz, już parodysta z Cypru miał być sprawdzony. Widocznie wolą spokój Bednarka i nie szukają nic extra. Każdy pamięta Dolhę. Super bramkarz z Krakowa co po kilku dniach dosłownie wymiękł, to samo świętej pamięci Turina, lepiej mieć
@Sylwiusz89: no dobrze, jesli nie da sie kupic dobrego bramkarza za 100k euro to niech go kupią za milion euro. Nie wyciągną dobrego bramkarza za milion euro ze słowacji czy skądś? Zresztą mogliby wypożyczyć lotkę z dortmundu albo jakiegos innego graczyka, ja bym tak zrobil w football managerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kexus512: W Polsce milion euro to taki mit nieprzekraczalny wręcz. Lech kupił Irańczyka, bo miał x6 z Skórasia. W Polsce transfery robi się na alibi. Choć kilka mocnych nazwisk zawiodło. Był w Legii Novo, Chima Chukwu oraz Blanco, w takiej kolejności, grali piach, a koszt ich utrzymania duży. Pamiętam takiego Bunozę w Wiśle lata temu. Podobno super talent. Nie odstawał, ale nie było wow. Ja widzę co innego, Lech i tak