Wpis z mikrobloga

Zamkną nam te trzy sklepy Pepco w miasteczku? Dopiero co odnowione. Ale z Tesco przy Stalowej tak właśnie było, dopiero co wprowadzili skanery dla klientów (w Polsce jako pierwsi, system okazuje się ma perspektywy, Kaufland u siebie teraz wprowadza), i zamknęli Tesco przy Stalowej w Warszawie. Szkoda Pepco :( Co robić?

#pepco #handel #przedsiebiorstwo
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm: no produkty które wymieniłem w sieci 3x droższe. Musiałbym zamówić ze 100 sztuk kubków termicznych, by wyszło podobie. Do prywtnego użytku xD. Czekanie, przy czymś większym wypatrywanie pół dnia kuriera. Ostatnio, nie było mnie w domu leciałem przez pół miasta by odebrać wdzięczny, że się zgodził.
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm: albo zrezygnować w ogóle z korzystania. Nie ułatwiać sobie życia. Kawę piję się w domu, albo w kawiarni. No tak. Te kubki są super. Nie przeciekają, trzymają temeraturę. Kosztują 9 złotych / sztuka.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: z sieci. U nas nie było czarnego, był taki jak wkleję dalej i beżowy. To są dobre rzeczy. Jeśli nie biegasz przez poł godziny, jakoś gwałtownie nie jeździsz na rowerze to spokojnie można go wozić w plecaku, w pionie i nie otwiera się. Polecam! Może tylko tyle, że jeśli zalewasz kawę w kubku to musi ona minutę poczekać bez wieczka, lub przynajmniej o twartym tym lufcikiem. Inaczej może wystrzelić całe
Poludnik20 - @Poludnik20: z sieci. U nas nie było czarnego, był taki jak wkleję dalej...

źródło: 9490044_0_f

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: no i Pepco to oczywiście słuchawki. Bo zapomniałem. To jest mój nalepszy zakup w historii kupowania słuchawek. Pierwszy raz nie koncentruje się na sprzęcie tylko zakładam, słucham, koncentruje się na drodze gdy idę, czy w domu na tym co mam robić i na rozmowie w radio. Wreszcie ten sprzęt nie absorbuje mnie samym sobą. Jedne zostawiłem niestety w pociagu, gdy spontanicznie podjąłem decyzje o przesiedace widząc po drugiej stronie peronu
  • Odpowiedz
polski oddział powinien jakiś bunt zrobić, wydzielić się i działąś na własną rękę.

@Poludnik20: Pepco jest centralnie zarządzane z Polski, oddziały w innych krajach to tylko księgowość, HR itd. Decyzje nt. otwarć, zamknięć, usprawnień czy asortymentu są podejmowane w Polsce.
Steinhoff to tylko na papierze był, tak samo jest właścicielem Juli. Od lal mieli kłopoty, to była kwestia czasu aż upadnie, ale na spółki-córki to nie będzie miało wpływu
  • Odpowiedz
  • 0
@Limonene: Jula twierdzi, że jest szwedzka (?).

Jeśli długi są bardzo duże, no to będą sprzedawać oddziały. Co nie.

A jeśli przejmie jakiś Kaufland czy Netto a nie fundusz inwestycyjny to będą zamykać Pepco i wstawiać swoje sklepy. Nieraz w dość absurdalny sposób gdzie na jednej ulicy w odległości jednego przystanku autobusowego są dwa markety tej samej marki.

Dla małych miast likwidacja Pepco będzie tragedią. Przed nimi stonowane ubranie, jakieś ciemniejsze
  • Odpowiedz