Wpis z mikrobloga

#ukraina #ua #euromajdan #hipokryzja #bekazwykopkow

Tak strasznie popieracie rewolucję faszystów z Ukrainy, ale jak nasi demonstrują swój patriotyzm w Marszu Niepodległości w święto Niepodległości, to nazywacie ich faszystami pomimo tego, że nie biją policji kijami, mołotowami, nie strzelają z wiatrówek i nie rzucają brukami.

A faszyści ukraińscy czczą Banderę zbrodniarza jako bohatera oraz żądają zwrotu Przemyśla i innych polskich ziem. Dalej ich popierajcie inteligenci od siedmiu boleści.

Żal was wykopki, idźcie się leczyć bo wasze rozumki są malutkie niestety :)

http://przekaznik.blog.pl/ukrainscy-demonstranci-kontra-polscy-faszysci/
  • 31
A faszyści ukraińscy czczą Banderę zbrodniarza jako bohatera oraz żądają zwrotu Przemyśla i innych polskich ziem.


@Ural-Z-S100: Podobno bardzo niewielu ma takie poglądy. Banderę popiera już chyba tylko koło 20% Ukraińców (którzy są na tyle niedoinformowani, że wątpią w rzeź Polaków w Galicji). Mimo, że wcześniej był czcony jako bohater narodowy.
@DOgi: Skąd taka liczba? Gdzieś źródło jest?

@Baron_Al_von_PuciPusia: Każdy rozgarnięty nie popiera takiego faszyzmu w wykonaniu ukraińskich nacjonalistów i popierania ich przez resztę protestujących.

@So_I_Scream: Nie porównuję tylko wyśmiewam hipokryzję wykopków, którzy bronią tego co na Ukrainie się #!$%@?. Dlatego, że jakby coś takiego jak na Ukrainie działo się w POLSCE, to trzymaliby stronę POLICJI i WOJSKA :). A protestujących Polaków, walczących by uznali za okropnych faszystów, nazioli, nacjonalistów
@Ural-Z-S100: Nie ma to jak doszukiwać się 'wyższych' idei w walce o wolność kraju i narodu. To co, najpierw siłują się z milicją, Berkutem i walczą o odsunięcie Janukowycza od władzy, aby po dojściu do władzy puścić resztki BTR-ów na Polskę i odzyskać ziemie utracone? Jakoś też ciężko mi doszukać się sensu w porównywaniu sytuacji na Marszu Niepodległości, która miała, ma i będzie mieć miejsce TYLKO raz w roku w formie
Skąd taka liczba? Gdzieś źródło jest?


@Ural-Z-S100: na szybko mam badanie z 2010r.

28% jest za zachowaniem tytułu dla Bandery
link >

Te 20 % to w odniesieniu do całej Ukrainy, na Zachodniej Ukrainie ten odsetek jest większy i cały czas rośnie. Polecam przejechać się po miasteczka Galicji Wschodniej, gdzie przy domach powiewają czerwono-czarne flagi.

@Crimen: Niestety nie wiem, nie byłem. Dlatego z umiarkowaniem podchodzę do protestów. Z dwojga złego