Wpis z mikrobloga

  • 1
@ZalgoZalgo ja biorę od nich zestaw witamin, omega 3 oraz D3+K2. Nie wiem czy to efekt placebo czy nie ale mam wrażenie, że po ok 2 tygodniach mam lepszy samopoczucie i lepiej się wysypiam.

Jako ciekawostkę dodam, że od dłuższego czasu suplementu je witaminę D i jak zrobiłem sobie badanie to miałem poniżej normy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tiab: tak brałem z ostrovitu w kapsułkach, bo było tanio, wysypywałem zawartość z kapsułek i do szejkera. Minus taki, że słabo się rozpuszcza (ta z kapsułek) i bez szejkera to robiła się zawiesina pienista i zbrylało proch.

Co do skutków to tak odczuwalne, szczególnie przy bieganiu, interwałach, ale też trzeba brać jak kreatynę, regularnie, aby poczuć efekt - w dni nietreningowe pomijałem, ale trenuje w sumie 5x/tyg.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tiab: na pompę, podobne działanie jak cytrulina - dzięki temu można zrobić dłuższy objętościowy trening. Pomaga szczególnie w treningach np. FBW, gdzie mam 8 ćwiczeń pod 12-15 powtórzeń lub więcej. Nie można z tym też przesadzić, bo jest uczucie "spuchnięcia" np. przedramion i może to blokować przy wyciskaniu, gdzie w klatce jeszcze jest zapas, a przedramiona "puchną". 1,5 miarki cytruliny, 1 miarka AAKG i jest ok, ale jak ktoś waży
  • Odpowiedz