Wpis z mikrobloga

7 lat bezsenności i ta książka to najlepsze co mnie spotkało (na drugim miejscu ketrel <3)

Czytałem wiele gówien, ale pierwsze 3 rozdziały tej książki pozwoliły mi zrozumieć wiele spraw. Nie mam spania nastolatka, ale dziś przespałem ponad 8h mimo ze poprzednia noc nie była bezsenna. Polecam i zapraszam do zadawania pytań.

(Książka napisana przez dr. n med. a nie jakichś szamanów)

#bezsennosc #depresja
slkt - 7 lat bezsenności i ta książka to najlepsze co mnie spotkało (na drugim miejsc...

źródło: IMG_3859

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@0dcinek: @JanTadeusz szczerze nie wiem co jest za trzecim rozdziałem, bo od czwartego zaczyna się wprowadzać tygodniowe kroki terapii i jestem na pierwszym. Mi mega się spodobały pierwsze 3 rozdziały teoretyczne. Wreszcie ktoś potrafił prawidłowo nazwać co odczuwam i opisał mechanizmy. Tak naprawdę zrozumiałem ze bezsenność jest u mnie skutkiem i objawem czegoś innego, a nie pierwotnym problemem.

Ogólnie pierwsze 70 stron nie zawiera żadnych porad i #!$%@? o
  • Odpowiedz
@slkt: książki nie czytałem ale kożystałem z aplikacji tej pani. Dzięki niej wyleczyłem swoją bezsenność i zrozumiałem o co kamon
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@GhostTrick: po nieprzespanej zazwyczaj śpię jeszcze gorzej, wiadomo bo stres i #!$%@?, ale po kilku nieprzespanych przychodzi noc wyrównawcza która już daje 6-8h snu (o tym tez jest w książce)
  • Odpowiedz
Kiedyś terapiabezsennosci.pl
A teraz goodsleeper.pl

Naprawde fajna sprawa. Podstawowy pakiet wystarcza.
Jak trzymasz się zaleceń to nie ma bata żeby nie zadziałało. Zwłaszcza drugi etap, metoda ograniczania pór snu.
  • Odpowiedz