Wpis z mikrobloga

Tak piszemy o tym, że "nikt" nie kupi PPV na clout mma ze względu na powiązania z czeczenami, ale jak chodzi o same walki to przecież też nie ma jakiejś dla której można byłoby PPV kupić. Może ja na to patrzę ze złej perspektywy, ale z mojej to Nikita vs Dziennikarka to jedyna walka którą bym obejrzał, ale dla niej na pewno PPV bym nie wykupił, a tak to co do reszty walk to nawet mi szkoda czasu byłoby na restreamie to oglądać.

Rozpiska walk na clout:
Tomasz Hajto - Zbigniew Bartman
Marcin Najman - Andrzej Fonfara
Denis Labryga - Dawid Crazy Załęcki (K-1)
Jay Silva - Tomasz Sarara (K-1)
Ewa Mrs. Honey Wyszatycka - Paulina Hornik
Tomasz Szalony Reporter Matysiak - Cezary Czarek Czaruje Gołębiewski
Nikola Nikita Alokin - Monika Najlepsza Polska Dziennikarka Laskowska
Piotr Lizakowski - Dominik Skowyra
Kacper Ludwiczek Bociański - Mariusz Super Mario Sobczak
Konrad Karwat - Jarosław Ninja Jarek Sobonkiewicz
Piotr Pająk - Wojciech Rekordzista Sobierajski

#famemma #cloutmma
  • 13
  • Odpowiedz
@BiednyJohny: No ja tam jestem wolnościowcem i w opozycji do wykopków mam w dupie czy za galą stoją czeczeni czy nie, nie zgadzam się z decyzją ABW, ale na clout nie kupię właśnie z powodu stypy. Skoro konferencję uratowała potyczka między panami, których walki jak na razie nie będzie, a jedyne dymy czyli Monika Laskowska vs szlauf z Urzędniczej zostały utemperowane to o czym my tu mówimy, już stypiarski Fame robi
  • Odpowiedz
@BiednyJohny: Ani jednego ciekawego zestawienia, ani medialnie ani tym bardziej walk. Hajto vs Bartman - 2 emerytów na sparingu. Labryga vs Ojciec Denisa - bez sensu zestawienie młodego chlopa z emerytem. Silva - Sarara - walka emerytów. Lizakowski - Skowyra - ani mnie to ziębi, ani grzeje, mogłoby tego nie być wcale. Karwat vs Ninja - też lipa jak walka Lizaka. Reszty to wgl szkoda komentować nawet i tracić czas na
  • Odpowiedz
@BiednyJohny karta słaba, tydzień do gali i nadal sporo biletów do sprzedania. Miał być wielkie 'wow' na Hajto, a jego program obejrzał się słabo. Na tą chwilę kobiece zestawienia ratują im galę zasięgowo. Szczerze nie ma tu co obejrzeć. Fonfara i NAJMAN się zapowiadało ciekawie ale w momencie jak nie chcą dymić to zestawienie straciło na atrakcyjności
  • Odpowiedz
@BiednyJohny: a ja z chęcią obejrzę Hajto vs Bartman. Tomek to mocno memiczna postać + obaj są ze środowisk mało popularnych we freak fightach. Najmana się śmiesznie ogląda, może będzie okazja zobaczyć jak nikita #!$%@? dostaje a do tego parę walk, które mogą mieć fajny poziom sportowy. Solidne zestawienie, dupy pewnie nie urwie, ale tragedii też nie ma.
  • Odpowiedz
  • 1
@Meserole

libertarianin


nie do aż takiego stopnia

popierający Pana Janusza


nie ze wszystkim się z nim zgadzam ale z wieloma rzeczami tak
  • Odpowiedz