Wpis z mikrobloga

Napisałem wpis zawierający chyba wszystkie motywy rosyjskiej propagandy, udając że w to wszystko wierzę, chociaż w spojlerze na końcu zawarłem #pdk. Jechałem po bandzie z absurdami propagandy tak bardzo, że nie dało się nie zauważyć sarkazmu i pogardy dla tej narracji.
Jeden wykopek mnie nieironicznie zbeształ za onucowanie, a wpis spadł po 10 minutach, o #!$%@? tu chodzi xD Chyba powinienem się cieszyć, że od razu bana nie dostałem.


#ukraina #moderacjacontent
  • 11
@BFyre: Po prostu pokazałeś, że większość z tych internetowych wojowników mają tak łeb wyprany od propagandy (z jednej lub drugiej strony), że nie potrafią nawet na spokojnie przeczytać pisanego tekstu, tylko od razu się pienią i lecą pisać bezsensowne komentarze.

Zostaw upośledzonych w spokoju. Całe życie żyją gdzieś w cieniu straszeni Ruskimi, Ukraińcami, PO, PiS lub #!$%@? wie czym lub kim jeszcze. Teraz mają swoje 5 minut, więc daj im się
@pod_sloncem_szatana: szkoda, bo zamysł wpisu był właśnie taki żeby podsumować i sprowadzić do absurdu rosyjską propagandę która pojawia się też regularnie na wykopie. Takie zgromadzenie tego w jednym miejscu najlepiej ukazuje odklejenie od rzeczywistości tej propagandy. Jak widać przeceniłem możliwości użytkowników, wpisu nie ma, a część wrzuciła mnie do szufladki "onuce" (°°