Wpis z mikrobloga

Czego mi w dzisiejszym internecie najbardziej brakuje? Konkluzji wszelkiego rodzaju g...burzy.

A więc spróbuję to troszkę naprawić. Pamiętacie aferę z byłym szefem i założyciem UKIPu Nigelem Faragem (ten od brexitu) gdzie ekskluzywny bank Coutts zamknął mu konto ponoć że względu na to że nie przestał spełniać finansowe wymagania do prowadzenia konta?

Otóż mamy nowe informację rzucające nieco światła na całą sytuację. Właśnie poleciała Alison Rose CEO NatWestu (którego Coutts jest częścią) po tym jak stwierdziła że dobrym pomysłem jest udzielenie wywiadu BBC gdzie ujawniła prywatne informację dotyczące jego rachunku. Do tego samo BBC również przeprosiło za publikację informacji o tym że zamknięcie konta było wynikiem niespełnienia przez Farage'a warunków finansowych. Jak gościa nie trawię tak życzę mu solidnego odszkodowania.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #uk #prawo
Towarzysz_Moskvin - Czego mi w dzisiejszym internecie najbardziej brakuje? Konkluzji ...
  • 13
@Jariii: on mial swoja agende od lat, kazdy wiedzial jak jest, kto uwierzyl w jego bajki ten glupek! Populizm dziala wszedzie tak samo dobrze, nie wazne czy to PiS i Polska czy UKiP i UK.

@Towarzysz_Moskvin Nie jest to pierwsza lepsza osoba ale jako szefowa powinna lepiej wiedziec co mozna a czego nie powinno sie robic/mowic!