Wpis z mikrobloga

Porzuciłem już nadzieję na znalezienie różowej
teraz chcę tylko ogarnąć się zdrowotnie, zamieszkać samemu w jakimś nowym budownictwie, kupić autko, znaleźć spoko prace, przetestować rózne hobby i tak trwać do rychłęgo końca
wszystko w moich rękach deus vult #przegryw
getwell218 - Porzuciłem już nadzieję na znalezienie różowej
teraz chcę tylko ogarnąć ...

źródło: 853822

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@damian101: że niby w jaki? Będąc w pracy, potem siłownia gotowanie jedzenie odrobina gry czy czytania i do spania.
Jak miałem 18 lat to nosiłem w portfelu gumki bo myślałem a kto wie może się coś przydarzy, potem się okazało że to jest tak tylko w filmach.
Kiedy wyprowadziłem się okazało się że częściej zacząłem myśleć czy w domu czegoś nie brakuje i czy musze iść na zakupy oraz o obowiązkach bieżących i zaległych, niż rozglądać się za dupami na ulicy.

problem w tym, ze w trakcie tego procesu o ktorym piszesz zazwyczaj sama sie trafia jakas
  • Odpowiedz
@Uuroboros: jak sie ma jakies hobby to sie zazwyczaj poznaje ludzi, ktorzy maja podobne, no ale moze kogos nie ciagnac do ludzi i wola np jazde na rowerze w pojedynke, jak najbardziej. Z tym, ze wlasnie w doroslym zyciu przebywanie w towarzystwie najczesciej ma zwiazek z zainteresowaniami, przynajmniej dla mnie.
  • Odpowiedz