Wpis z mikrobloga

Dziwne. Ja policji nie widuję specjalnie dużo na ulicach. Ostatnio widziałem jak byli w Maku na Towarowej i coś jedli. Wolnościowcom jak zwykle coś nie pasuje bo nie można jeździć po pijaku, bez kasku, bez pasów, dawać łapówek, itp. Poza tym jakich biznesów się nie da zrobić w Polsce ? Przemyt narkotyków, handel organami, wymuszenia, sutenerstwo, trucie ludzi, itp. jest mocno utrudnione i ścigane.
  • Odpowiedz
@patryk-dabrowski333: Typ poleca życie w Kambodży, bo pomogła mu singapurska klinika - z jednego z najbogatszych krajów nie tylko regionu ale i świata.

No to uwaga, ja polecam Mołdawię, bo w Norwegii jest wysoko poziom życia
  • Odpowiedz
@patryk-dabrowski333: @darth_invader @mexicofan @Miskagnoju
Ja pier ale odklejka xD
Stawiać na równi Singapur z Kambodży. Ciekawe gdzie się Natalia Dengi nabawiła. Ciekawe jaką pomoc uzyskałaby w Kambodży chorując na Dengę. Ciekawe, że Singapur jest niczym Emiraty... iluzja nowoczesności a zamordyzm, prawo szariatu, wysokie kary swoją drogą.
Czekam jaką opiekę zdrowotną uzyska Gapa kiedy trzustka i wątroba się zbuntują. Facet staĺ się pełnoprawnym menelem
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: bo Kamerdyner to jest odklejeniec na poziomie łysego albo nawet gorszy. Też kompletnie nie rozumiem co ma do tego Singapur. Jak debil zachoruje to będzie jechał tym swoim gównoskuterkiem dla żebraków przez 2500 km i 3 kraje czy na nagłą operację rozwalonej łapy z wystającą kością poleci samolotem ? To wygląda jak kolejny wioskowy głupek, który dorobił się trochę oszczędności na szparagach w Rajchu i teraz sobie zwiedza kilka lat
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: no właśnie ciekawe w jakich biznesach mu przeszkadza policja. Takie biznesy w Kambodży też chyba nie są do końca legalne, tylko tam jeszcze opłaci łapówki to mu dadzą spokój. Zgaduję, że dostał w Europie kilka klocków Euro mandatu za jazdę jak wolnościowiec albo sprawę karną za inne czynności finansowe i teraz ma ból dupy, bo w Kambodży jeszcze tak można.
  • Odpowiedz