Wpis z mikrobloga

Hejterzy jesteście po prostu zazdrośni bo osiągnąłem sukces a wy pracujecie w kołchozie

https://www.instagram.com/p/CvJyJBAgxvc/

Co ma powiedzieć mój kuzyn z Niemiec który posłuchał takich jak ty, rzucił pracę i zaczął ,,kursy" od dwóch lat zadłuża siebie i swoich rodziców po to by spełnić marzenia.

Na instagramie wrzuca zdjęcia z imprez, restauracji, wycieczek a to wszystko na pokaz

#polska #instaggram #zarabianiewinternecie #mlm #gownowpis #rakcontent #patologiazmiasta #influencer #frajerzyzmlm
Lukardio - Hejterzy jesteście po prostu zazdrośni bo osiągnąłem sukces a wy pracujeci...

źródło: 1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Co ma powiedzieć mój kuzyn z Niemiec który posłuchał takich jak ty, rzucił pracę i zaczął ,,kursy" od dwóch lat zadłuża siebie i swoich rodziców po to by spełnić marzenia.


@Lukardio: Dobrze by było żeby takie osoby, które są poszkodowane i ich rodziny miały dostęp do rzetelnej wiedzy jak z tym zerwać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Costantino_Palmiotto_IX: problem w tym że jeszcze nie dotarło
zaspokaja swoje potrzeby finansowe w 55% ze sprzedaży ubezpieczen i produktów a reszte musza pomóc rodzice, przez dopłącanie do rachunków, kupno ciuchów czy leasingu na auto

a kuzyn jeździ na imprezy i spotkania po Niemczech
  • Odpowiedz