Wpis z mikrobloga

  • 10
@card_man Prokurator pewnie lewak i się mści na biednym uciśnionym Przemusiu ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS. Tusk, Tusk, Tusk, Biedroń matkę bije
  • Odpowiedz
@card_man: A Tusk ma stanąć przed komisją badającą rosyjskie wpływy. Ja pytam o dowody.


@cordianss: Sami korwiniści #!$%@? go za to z partii, toczy się dalej postępowanie prokuratorskie, niestety przez reformy ziobry pewnie jeszcze będzie trwało kilka lat.

A co do komisji tuska to coś chyba nie siadło bo minął dawno termin na ustalenie składu komisji, więc co ty porównujesz?
  • Odpowiedz
Ja pytam o dowody.


@cordianss: a co ja ci na prokuratora wyglądam że mam dowody dostarczyć? xD
Poczytaj trochę to zrozumiesz że sprawa raczej z palca nie jest wyssana
  • Odpowiedz
@card_man:

no ma zarzuty prokuratorskie, że za kasę z fundacji kupował SPA, playstation, winko itp.

a co ja ci na prokuratora wyglądam że mam dowody dostarczyć? xD


No jak rozpowszechniasz pomówienia to wypadało by jakieś dowody przedstawić na poparcie.

Poczytaj trochę to zrozumiesz że sprawa raczej z palca nie jest wyssana


Ale ty nie poczytałeś, bo byś wiedział, że to bzdura.
  • Odpowiedz
@cordianss: są tylko zarzuty z 2019 i jakieś plany dotyczące rozprawy za jakiś czas... imho jakby coś miało być to by się nie bawili we wciąganie go na listy...
  • Odpowiedz
No jak rozpowszechniasz pomówienia to wypadało by jakieś dowody przedstawić na poparcie.


@jinnoman: jprdl, jakie pomówienia? xD Prokuratura zebrała dowody, sąd oceni ich prawdziwość

W tym wywiadzie Wipler wyjaśnia cały temat defraudacji.


Co wyjaśnił? Powiedział że jest niewinny i ma ból dupy, że sprawa się długo ciągnie (słusznie). Czyli w samej sprawie nic nie wyjaśnił.
  • Odpowiedz
@card_man: jprdl, jakie pomówienia? xD Prokuratura zebrała dowody, sąd oceni ich prawdziwość

No właśnie jprdl. Wyroku sądu jeszcze nie ma, ale ty już go znasz. To są pomówienia. Ty jesteś głupi czy uprzedzony do Wiplera?

Czyli w samej sprawie nic nie wyjaśnił.


14:28 Wyjaśnia temat fundacji i, że żadnych pieniędzy nigdy nie brakowało.
  • Odpowiedz
@Njal: @card_man @death070 @Kryspin013 Wiecie co to domniemanie niewinności? Obejrzałem fragmenty podrzucone przez @jinnoman i Wipler temu zaprzecza i potwierdza, że to jest wyssane z palce. Dowodów brak.


Jak dla mnie jest to przedłużanie procesu w celach politycznych.


@cordianss: a jak dla mnie to jest #!$%@? na listy wiplera mimo, że jedynkę wygrał brat mentzena w głosowaniu a wszystko dlatego, że mu zaraz będzie startował proces za defraudacje xD

btw,
  • Odpowiedz
14:28 Wyjaśnia temat fundacji i, że żadnych pieniędzy nigdy nie brakowało.


@jinnoman: nie chce mi się szukać ale wipler ma kilka wersji tego. W innym wywiadzie tłumaczył, że wcale nie brakowało 50k a tylko 9k xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Kryspin013: Mi to śmierdzi, bo Wipler jest majętnym człowiekiem, po co miałby defraudować takie grosze? Fundacja wydała oświadczenie, że niczego nie brakuje.
Jego brat zrezygnował z przyczyn osobistych, czy to prawda? Nigdy się nie dowiemy. Wipler z pewnością zasłużył na tę jedynkę, bo od lat działa u boku Korwina.
  • Odpowiedz
Mi to śmierdzi, bo Wipler jest majętnym człowiekiem, po co miałby defraudować takie grosze? Fundacja wydała oświadczenie, że niczego nie brakuje.


@cordianss: teraz jest, ale jak robił te wałki, to wtedy stracił mandat posła. Teraz ponoć zarabia sporo jako lobbysta.

Wipler z pewnością zasłużył na tę jedynkę, bo od lat działa u boku Korwina.


@cordianss: ta najpierw Mentzen zrobił prawybory, żeby #!$%@?ć Dziambora i innych, a teraz sobie ręcznie wybiera
  • Odpowiedz
@cordianss:

Fundacja wydała oświadczenie, że niczego nie brakuje.


Masz może źródło?

Mi to śmierdzi, bo Wipler jest majętnym człowiekiem, po co miałby defraudować takie grosze?


Też nie widze takiego sensu. Tylko głupi by ryzykował kariere dla takich śmiesznych sum.

Natomiast widze wiele prób dyskredytacji Wiplera. Nie było go w polityce przez ponad 8 lat, a tutaj wciąż tylu zagożałych hejterów. Troche to śmierdzi działaniem agenturalnym. To może sugerować, że system się
  • Odpowiedz