Wpis z mikrobloga

@Glock17: Pomyśl sobie o tym że sytuacje których nie doświadczyłeś mają tak ogromną wartość właśnie z powodu tych którzy ich nie doświadczają. Gdy coś się staje powszechne to ludzie przestają to uznawać za wartościowe i vice versa, im bardziej coś jest niespotykane, tym bardziej ludzie sobie to cenią. Jak ludzie przestają coś doceniać to jest im to odbierane. Przykładem może być brak wojny, albo jedzenie. Dla ludzi stało się przeciętnością
  • Odpowiedz
@Glock17: widzę że marnujesz je nadal za 15 lat będziesz wspominał obecny czas. Gdzie miałeś trochę pieniędzy zdrowie i czas i będziesz żałował że nigdzie samotnie nie pojechałeś.
Co ci szkodzi wsadzić do plecaka matę śpiwór i namiot wziąć rower wsiąść do pociągu i pojechać nad morze na camping. Wyladować w mielnie Przenocować np. 2 dni w i pochodzić po miasteczku upić się i być może pogadać o głupotach z
  • Odpowiedz
Nie miałem szansy wykorzystać młodzieńczych lat na zabawę z kolegami, nastoletnie miłości i wydarzenia które wspominałbym na starość. Teraz pozostaje mi tylko gnicie w kołchozie i rozpaczanie za tymi wszystkimi zmarnowanymi latami.


@Glock17: znajdz sobie jakąśpasje ziomek taką by byli tam inni ludzie, uznaj ze miejsce w ktorym sie znajdujesz to punkt zero a nie zadna depresja czy ujemny punkt, i idz do przodu nie roztrzepujac przeszosci bo to bez
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Ta bo gość z niestniejącymi social skillami i brakiem życia towarzyskiego da sobie tak po prostu radę na Woodstocku xD. To tak nie działa, że magicznie będzie umiał w gadkę, zazwyczaj będzie stał jak słup.
  • Odpowiedz
: Ta bo gość z niestniejącymi social skillami i brakiem życia towarzyskiego da sobie tak po prostu radę na Woodstocku xD. To tak nie działa, że magicznie będzie umiał w gadkę, zazwyczaj będzie stał jak słup


@Kamilo67: dlatego napisałem jako pierwsze że z namiotem może objechać polskę.
Moim zdaniem nawet stanie jak słup kupowanie browarów chodzenie na Woodstocku do Lidla i patrzenie na wesołych ludzi może mu jakoś choć minimalnie
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Oj, może zaszkodzić. To jest dobijające oglądać tych uśmiechniętych ludzi i smutne jak się zda sprawę, że u nich to jak każdy inny dzień, a samemu przez lata można było o tym jedynie pomarzyć.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Oj, może zaszkodzić. To jest dobijające oglądać tych uśmiechniętych ludzi i smutne jak się zda sprawę, że u nich to jak każdy inny dzień, a samemu przez lata można było o tym jedynie pomarzyć


@Kamilo67: tak jak pisałem gosć współpracuje z wieloma ludźmi więc wesołych i smutnych oraz wkurzonych ogląda codziennie nic mu nie będzie.

Natomiast widzę że na tagu #przegryw są ludzie którzy tylko
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: jeździłeś kiedyś po Polsce pociągiem z rowerem, czy rzucasz takie rady jak typowy normik, czyli "ja co prawda nie musiałem #!$%@?ć nigdy takiego szajsu, ale polecę to komuś innemu"?

Newsflash: w sezonie (poza nim też) nie jest takie proste spontanicznie załapać się na miejsce dla roweru w pociągu.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: jeździłeś kiedyś po Polsce pociągiem z rowerem, czy rzucasz takie rady jak typowy normik, czyli "ja co prawda nie musiałem #!$%@?ć nigdy takiego szajsu, ale polecę to komuś innemu"?


Newsflash: w sezonie (poza nim też) nie jest takie proste spontanicznie załapać się na miejsce dla roweru w pociągu.


@BrockLanders: tak zdarza mi się średnio co 2-3 lata. Podchodząc w ten sposób że nie jest łatwo czasem wsadzić
  • Odpowiedz