Wpis z mikrobloga

Stwierdzam, że Apple TV spełniło moje przypuszczenia, że jest gównem xD. Żodyn film nie ma lektora a jak chcesz żeby miał to musisz zapłacić 54,99 za film xD. I jeszcze przycisk pauzy trzeba szukać zamiast być na środku jak wszędzie. Apple jak zwykle nie wie co jak ma działać i robi odwrotnie lol. W porównaniu do Prime Video to aż skrzypi z bycia tandetą. Dobrze że jest za darmo bo bym chyba uciął rękę która za to zapłaciła. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#appletv #apple
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@ivan777 przedwczoraj jak wziąłem Apple TV to właśnie pomyślałem że żeby wystartować z taką platformą trzeba zrobić albo kupić serial SF, film dramat, coś z wampirami i jakiś romantic a reszta już może być klasy C
  • Odpowiedz
  • 0
@rbbxx lol to nie ma żadnego sensu, oryginalne produkcie to zazwyczaj szit, po co płacić za to wtedy? Ja chcę oglądać to co jest dobre a tego nie ma w originals bo dobre filmy są robione przez studia które się na tym znają.
Jeśli nie masz płatnych produkcji to nie umiesz korzystać z apki bo te filmy są w nowościach.
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: Tak to niestety Apple skonstruowało, wiele osób nie wie co oni tam namieszali a Ci geniusze po prostu wrzucili filmy z dawnego iTunes do jednej Appki pod nazwą Apple TV, w której prócz wspomnianych filmów z dawnego iTunes jest również serwis streamingowy Apple TV+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Samo Apple TV+ wciąż jest w powijakach i jeszcze dużo wody upłynie zanim rozrośnie się do czegoś
  • Odpowiedz