Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazkonfederacji #konfederacja #bekazprawakow

Kręcimy beczkę, ale wiele wskazuje na to, ze PiS od 8 lat urabia sobie konfederacje, która jest ich szansa do zdobycia głosów młodzieży, jednocześnie gwarantując sobie podporządkowanego koalicjanta z wyborcami, którzy są gotowi wytłumaczyć nawet świeżo postawionego klocka przez Memcena na ich głowach w imię „wolnego rynku” xdd

Jeżeli okaże się to prawdą, a wszystko na to wskazuje ze spadochroniarzami z PiSu i Wiplerem, to szacuneczek dla Pana Prezesa, lepiej żeby ten twór został zjedzony i wysrany przez pisiorow niż serio miałby szkodzić interesom RP.
  • 18
@HrabiaTruposz 10 lat temu sam byłem kucem, trzy razy byłem na spotkaniu z królem i nawet Wipler się przewinął, zdecydowana większość z tego wyrasta, dajmy im czas, oczywiście mam w swoim towarzystwie przypadki beznadziejne, ale na szczęście to margines, który głaszczesz po głowie i mówisz „tak, tak, wolny rynek, UE zła, jeszcze zostaniesz parowkowym milionerem, ciiiii… już dobrze” xd
@DrFaithless: Kukiz15 był takim koniem trojańskim i większość jego posłów przeszła do pis, lub zaczęła razem z nimi głosować. Co ciekawe z list Kukiz15 do sejmu dostała się Siarkowska i Tyszka, którzy jeszcze w tej kadencji byli szablami pisu, a nagle dostali wysokie miejsca na listach konfederacji, do tego dochodzą maile dworczyka, gdzie Tyszka był z PIS w kontakcie już w 2019 roku, kiedy bodajże Kukiz15 był „opozycją”. Światopoglądowo pis i
@Njal Nie rozpieprza, są groźni, ale to głównie karierowicze, którzy mam nadzieje rozpierzchną się po PiSie i innych partyjkach jak Kukizowcy. Całe szczęście jesteśmy kolonia USA i nikt nie pozwoli na grubsze wpływy orków, co najwyżej na potrzeby wewnętrznych rozgrywek partyjnych:p
@PochlaniaczChleba hmmm, ja na nich nie zagłosuje przede wszystkim ze względu na szurow, Grzesia Dauna, Korana, antunijnosc, antyukraińskosc i prorosyjskość, w każdej innej kwestii są dla mnie takim samym gownem jak reszta, ale uważam, ze aktualnie to nie jest partia na czasy wojny, zbrojeń i wymogu konsolidacji NATO i UE jaka nie miała miejsca nigdy wcześniej
Ja tylko się zastanawiam czy dla k0nfiarzy istnieje jakaś granica wytrzymałości, coś czego nie byliby w stanie sobie zracjonalizować - transfer Siarkowskiej i powrót zarzygańca Wiplera przyjęli całkiem dobrze. Janusz Kowalski albo Mejza w k0nfie? xD


@HrabiaTruposz: nie chcę obrażać, ale trochę się kompromitujesz pytając, czy tam są jakieś granice wytrzymałości. Granic nie ma i być nie może, bo kuce i nacjole nie mają jakichś własnych poglądów czy przemyśleń, a wszystko