Wpis z mikrobloga

@Runaway28: stary protip dla chłopa. Nigdy nie wchodzić w związek z kimś, kto dopiero co się rozstał. Najprawdopodobniej z Tobą jest żeby się wyszaleć albo zrobić na złość byłemu partnerowi. Albo jedno i drugie. To jak ktoś zostawia mężą/żonę dla kogoś innego, będąc jeszcze w związku małżeńskim i ten ktoś myśli, że jego już nie zostawi nigdy dla kogoś lepszego.
  • Odpowiedz
  • 2
@Runaway28 pomaganie tylko dobrym znajomym jeśli między wami nie ma żadnej chemii i tylko w akceptowalnym dla siebie zakresie. Żadnych depresyjnych atencjuszek z internetow czy tindera.
  • Odpowiedz
@lost_in_translation: Jeśli lubisz #!$%@? o feminizmie etc. to cóż, każdy ma swoje zboczenia. Przyjdzie ci płakać, bo to nie meżczyźni blackpillują innych mężczyzn tylko kobiety. Chyba, że sobie zracjonalizujesz, że jak cię krzywdzi to znaczy, że cię kocha jak teraz robi się modne. 2 opcja to jak jesteś psychopatą, ale to jest najgorsza, do niczego nie prowadzi. Już lepsza 1.

Owszem, są normalnie kobiety w Polsce ( i tu je serdecznie
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield

Problem w tym, że żadna kobieta nigdy nie #!$%@?ła mi tyle o feminizmie, ile przeciętny przegryw.
Polki są jak ogół kobiet, czyli różne. Nie wrzucam wszystkich do jednego wora, na podstawie kontaktu z najlepszymi, jak i najgorszymi jednostkami. Doświadczenia ze wszelkimi kobietami miałem różne i pewnie o wiele szersze od Twoich więc ma to jakieś znamiona obiektywności,pomimo marnej próby ze względów statystycznych.
Myślę że nie poznałeś dobrze też zbyt wielu kobiet
  • Odpowiedz
@lost_in_translation: Ale z ciebie spermiarz. Ja nie mogę. Wymyślaś o mnie rzeczy, w ogóle mnie nie znając, Gaslightujesz jako by żadna mnie nie chciała, że nie znam kobiet z zagranicy, że nie mam kolegów, że mieszkam w piwnicy, że nienawidzę kobiet. Ale ty #!$%@? jesteś zdesperowany, że musisz tworzyć alternatywną rzeczywistość o mnie, bo już nie masz żadnych argumentów. Niewiarygodne.

Szkoda gadać, bo jesteś typowy NPC, lecisz na czarną za gaslighting.
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: Ja tam się bawię dobrze, przeciągając pętem po klatce i obserwując jak się rzucasz, w końcu urodziłeś się wyłącznie po to żeby innym dostarczać rozrywki. Cieszę się, że potwierdzasz wszystkie założenia ¯\(ツ)/¯
Tak jak mówiłem, czysta frustracja i bycie toksycznym przegrywem przez co dla kobiet i całej reszty ludzi zawsze będziesz typem do pośmiania, a Ty nic z tym nie będziesz mógł zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Jeśli lubisz #!$%@? o feminizmie etc. to cóż, każdy ma swoje zboczenia. Przyjdzie ci płakać, bo to nie meżczyźni blackpillują innych mężczyzn tylko kobiety

Więc do czego mi Polka? Żeby mi mówiła jaki jest ze mną problem? Że ona musi robić karierę a dzieci niech #!$%@?ą


@LostHoldenCaulfield:

Ale żeś się tutaj zesrał. Na pewno gość trafi tylko na takie bo wszystkie są złe. Że też wam się nie znudzi ta propaganda
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Ty też na czarną, bo od dawna gaslightujesz i wykazujesz inne skłonności psychopatyczne. Jesteś jedną z ostatnich osób, które mają prawo się wypowiadać o kobietach, bo sama jesteś typową p0lką. Zmieńcie się i udowodnijcie, że potraficie być inne, to ktoś inny niż toksyk się wami zainteresuje, bo ja wbrew temu co mi zarzucacie nie nienawidzę nikogo. A to, że prawda jest bolesna to do siebie pretensje. To nie ja traktuję
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield:

XD
Gościu, obrażasz typa tylko dlatego, że nie wtóruje z tobą w obrazaniu kobiet.
Mnie nie znasz nawet ale już wiesz że mam się zmienić i że jestem typową p0lka (czyli lecę na mokebe i chcę wrobić mojego niebieskiego w alimenty na nie jego dziecko?). A jak ktoś ci wytknie że się mylisz to czarnolistujesz xD do tego piszesz do mnie w liczbie mnogiej wmawiając mi kocopoły na kogo lecę
  • Odpowiedz