Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja

Co ja dzisiaj widziałem to mniej byłbym zaskoczony jakbym zobaczył yeti.

Podjeżdżam na stacje zatankować lepsze paliwo geniuszy, za mna podjeżdża samochod. W srodku 4 chłopa koło 40-50 lat. Wysiada kierowca, idzie na stacje i prosi kobietę żeby mu zatankowała bo on nie wie jak. Jeszcze widziałem jak mu tłumaczyła przy dystrybutorze jak się tankuje benzynę xD
  • 19
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: może jeździ samochodem raz na ruski rok i musiał pierwszy raz tankować, bo zawsze kto inny lał, albo brali tylko z zagranicy paliwo i lali sobie z kanistra, albo zrobił dopiero prawko bo mu potrzebne było do pracy czy cokolwiek. Mógł nie wiedzieć co i jak i nie chciał #!$%@?ć który pistolet itp, zwłaszcza że dzisiaj jest to utrudnione bo powprowadzali dziwne nazwy, b7 e10 itp.. więc zamiast improwizować to
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: Gdy pierwszy raz musiałem zatankować samochód, pordzewiałą Corsę (no a jaka ma być Corsa? XD), to uważnie czytałem instrukcję na dystrybutorze. Licznik miał wskazywać same zera, a tymczasem pokazywał coś innego. Tak sobie stałem i dumałem jak się to resetuje, aż miła pani ze stacji przyszła i mi wytłumaczyła. Ale przy płaceniu i tak mieli lekką bekę z kolegą. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niby człowiek widział
  • Odpowiedz