Wpis z mikrobloga

  • 1
@pijmleko: Niby czemu scam? Krecąc na 70 mm jest najlepsza możliwa jakość obrazu. To się docenia bez względu na to, czy to typowy blockbuster, czy "siedzą i gadają". Gdyby takich filmów było więcej, to by można było dywagować, na który lepiej się wybrać na taki pokaz z taśmy 70 mm. Nie ma alternatyw, a takie filmy są rzadkie po prostu. Ostatni to Dunkierka z 2017...
@smialson Byłem w zeszły weekend. Osobiście uważam to za najlepsze doświadczenie audio-wizualne, dlatego zaraz patrzę czy się załapie na kolejny seans xD.

Fotele wygodne, sala wielka, kopułowata i rzędy wysokościowo są poustawiane tak, że nikt z rzędu niżej nie przeszkadza. Sporo miejsca na nogi, a ekran tak #!$%@?, że z wyższego rzędu musiałem się wychylić, żeby zobaczyć dół ekranu.

Na prawdę, pierwsze ujęcie i od razu wiesz, że to będzie najlepsze kinowe
@DiorSauvage: Możecie se iśc, nie zmini to faktu że jedynie co zobaczycie lepeiej to zmarszczki na mordzie Cilliana Murphiego xD


@pijmleko: dla mnie IMAX to przede wszystkim dźwięk. No i gigantyczny ekran, tyle że żeby to drugie docenić to trzeba siedzieć w bliskich rzędach bo dalej to już w zasadzie nie ma różnicy.