Wpis z mikrobloga

Mordeczki z #poznan omijajcie szerokim łukiem knajpę Po Swojemu na Jeżycach. Po wizycie u nich było często i rzadko, 4 dni mnie poniewierało a zaczęło się w mniej niż 1h po opuszczeniu lokalu. A aby było śmieszniej wystawiłem im opinię w Gogolu to mi ją zgłosili jako sztucznie zaniżanie oceny. To im wystawiłem taką samą na fejsie, po kilku godzinach wyłączyli możliwość oceniania miejsca xD, wszystkie oceny im znikły. Żałosne w uj.
  • 13
@raven4444 a to standard w niektórych knajpach w Poznaniu (i pewnie nie tylko). Taka Rzemieślnicza na przykład to żart a nie restauracja, po jednej wizycie u nich uznaliśmy ze nawet na 1 gwiazdkę nie zasługują, wysmarowalismy recenzję, ale w ogóle nie była widoczna na Google na innym urządzeniu poza telefonem autora, próbowaliśmy opublikować ponownie i wraz to samo… oni chyba jakieś siano płaca Googlowi za możliwość cenzury
@wrzucambolubie: tak na luzie możesz zgłosić negatywne opinie do google i je usuwają. Dajesz powód, że manipulacja oceną i praktycznie zawsze to spada. A z tym fejsem to beka, ściągnąć wszystkie opinie, bo jeden to negatyw. Kilka razy mi się zdarzyło wystawić negatywa to zawsze brali to na klatę. Takie Alternatywy 4 same się odezwały, że dali dupy i nie powinno wyjść takie zamówienie i mam kolejne za frajer.