Wpis z mikrobloga

Zupełnie nie jestem w temacie. Więc zanim zacznę własne poszukiwania, wole podpytać. Chodzi o sprzedaż działki z domem. Lepiej to zlecić agencji nierumochości (jeśli tak, to jaką polecacie ogólnopolską?) a jeśli samemu to ogarniać, to na jakiej stronie najlepiej się ogłaszać? Dzięki za odpowiedzi.

#nieruchomosci #dzialka #sprzedam
  • 9
@Evzen_Huml: otodom i morizon, bo zasięgi.
Zdjęcia zrób dobre lub jak nie potrafisz zleć komuś kto umie - niestety zasada jest taka sama jak ze sprzedawaniem auta, prędzej się sprzeda gówno z ładnymi zdjęciami niż coś ciekawego z gównianymi.

Kwestia agenta to kwestia twojego czasu, jak masz czas to agent zbędny ale jak masz jeździć godzine do każdego marudy to chyba warto wziąć agenta.
@yhbgrobdoivbvwamsv: właśnie tego chciałbym uniknąć, dosłownie kilka razy coś sprzedałem w necie i te debilne maile co dostawałem mnie przyprawiały o ból zębów, jeszcze na początku starałem się odpisywać ale później to od razu kosz :D
@Evzen_Huml: Jeśli będziesz to robił zdalnie to tym bardziej ktoś do obsługi się przyda. Zdjęcia bardzo ważne i to niestety częsty problem osób które indywidualnie sprzedają nieruchomości (agentów zresztą często też xD)