Wpis z mikrobloga

Według @masz_fajne_donice wrzucam CODZIENNIE około 20 wpisów z materiałami prorosyjskimi czy antyukraińskimi albo promujących symetryzm. Dlatego jak łatwo policzyć mam aż 400 wpisów zrobionych w 9 lat xD. No ale poprzeczka wysoka a do 20 wpisów brakuje jeszcze kilku więc macie. Tylko nie wiem co we wrzucaniu ukraińskich strat jest prorosyjskiego czy antyukraińskiego xD.

Dwa skuteczne porażenia ukraińskich bojowych wozów piechoty M2A2 Bradley na Zaporożu.

https://twitter.com/KrukuOne/status/1683512291939999744?s=20
#ukraina #wojna #wideozwojny #rosja
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
Tu nie chodzi o to że wrzucasz takie informacje, tylko w jaki sposób to robisz


@Dawixo: No ok, ale on wyraźnie napisał, że wrzucam 20 wpisów dziennie to muszę nadgonić. Dzisiaj sporo nagrań z masakrowania Ukraińców, ale nie będę aż takiego spamu robił. A co do sposobu w jaki wrzucam treści to dlaczego nie mogę używać tego samego standardu co inni wobec mnie ? To już niedobra jest ?
Koniasz - >Tu nie chodzi o to że wrzucasz takie informacje, tylko w jaki sposób to ro...

źródło: marcin

Pobierz
  • Odpowiedz
Ty zacząłeś prowokować swoimi wpisami więc teraz obrywasz i nikt nie traktuje cię poważnie. Stałeś się synonimem trolla/onucy ze swojej własnej winy.
  • Odpowiedz
  • 0
Ty zacząłeś prowokować swoimi wpisami więc teraz obrywasz i nikt nie traktuje cię poważnie. Stałeś się synonimem trolla/onucy ze swojej własnej winy.


@Dawixo: W odróżnieniu od was ja zaglądam i komentuje na głównej. Wy siedzicie jak krety pod tagiem, bo tylko tutaj możecie manipulować xD.
  • Odpowiedz
Sam jesteś sobie winny, ale jeśli czujesz się w ten sposób lepiej to ok, możesz to sobie wmawiać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Koniasz: tymczasem wielki Polak i patriota bazylman:
założone konto: 1 rok i 4 miesiące temu
wykonanych akcji: 53k
średnia dziennie: ~110

A typ po tym jak zwrócili mu uwagę trochę przystopował, pewnie jakieś multi
  • Odpowiedz
  • 1
lancet jest ręcznie sterowany czy jakimś automatycznym systemem?


@zeMadafaka: Przez operatora. Ma też funkcję automatycznego podążania za oznaczonym celem, ale nie wiadomo czy korzystają z tego.
  • Odpowiedz