Wpis z mikrobloga

Chcę grać w #gtaonline razem z przyjacielem na #xbox . Po podłączeniu do tej samej sesji jest jakaś możliwość szybkiego spotkania się/teleportacji/pojawiania się w tym samym budynku? Ja mam jakieś stare konto i mam domek w centrum, a druga osoba na drugim końcu mapy. Nie ogarniamy za bardzo samej gry i czy możemy jakoś się szybciej spotykać niż szukając się na mapie?
Do tego czy istnieje jakaś możliwość, żeby autoaim nie namierzał nas wzajemnie, a tylko innych graczy i NPC?
Nie wiem czy mam jakąś specjalizację, ale moje konto jest sprzed kilku lat, a konto drugiej osoby świeże i dołączyła do gangu motocyklistów jeśli to ma znaczenie.
  • 2
  • Odpowiedz
Nie da rady co do miejsca. Musicie po prostu mieć mieszkanie czy tam biuro bliżej siebie.
Drugie pytanie, w menu interakcji możecie to włączyć/wyłączyć ale chyba tylko jak jesteście w jednej firmie.
  • Odpowiedz
@frontendowiec: jak jeden z graczy jest np. w biurze, albo w swoim mieszkaniu, to może wysyłać zaproszenia innym graczom do siebie, to raz, dwa, że jak gracie razem to jeden z was (ten, który akurat ma się dorobić bardziej) musi zostać prezesem/prezydentem i zatrudnić drugiego jako wspólnika, a co do celowania to w menu interakcji jest coś takiego jak "priorytet celowania", no ale wiadomo ostatecznie lepiej po prostu nie wbiegajcie sobie
  • Odpowiedz