Wpis z mikrobloga

@maxx92: Mało osób trenuje piłkę nożną tam, bo jest to uznawane za dyscyplinę dla bogoli. Ta, zabawne. Ale niestety w tym kraju to prawda. Nie mają boisk do piłki nożnej, ew do kosza ale to też rzadko, a my mamy czasami po 5 w małym miasteczku. Jeśli już grają to na profesjonalnym boisku i wtedy to łączy się z wysokimi kosztami, przynależności do klubu oraz sprzętu bo trzeba mieć najlepszy! A
@maxx92: Sorka myślałem że piszesz o piłce nożnej, ale to samo - Drogi sport w uprawianiu w USA, trzeba opłącać halę i przynależnośc do związku. Takie sporty jak tenis, piłka nożna czy siatkówka jest grana przez rodziny które bardzo mocno wczuwają się w swoje "europejskie" korzenie i są bogaci. To tłumaczy również czemu czarni w nie nie grają, bo nie mają europejskich korzeni.
@maxx92: Dodam jeszcze jedną rzecz o której nie pisałem bo zapomniałem, a ktoś może mi zarzucić że jest dużo śniadych w piłce nożnej w USA. To są imigranci z ameryki łacińskiej i meksyku, a wiadomo jaka tam jest kultura jeśli chodzi o granie w piłkę.