Wpis z mikrobloga

#przegryw #poznan #heheszki
Od tygodnia cos nie daje mi spokoju... Dlaczego 3 lata temu, gdy moj narzeczony postanowil sie wylogowac skaczac z 13 pietra w Pzn nie zrobilam zamieszania i nie zalozylam zrzutki w necie, zeby miec na dalsze leczenie i pozbieranie sie z tej traumy... Malo przedsiebiorcza jestem widocznie :( Za to kilka dni temu przyszedl mi rachunek sprzed 3 lat na ponad 7 tys za kilkugodzinny pobyt na SORze bez ubezpieczenia, gdy po 2 tygodniach nieudolnie i niestety nieskutecznie probowalam podciac sobie zyly i gardelko. Eskorta 3 radiowozow niezapomniana :) Ktos chetny do wsparcia #rozowypasek ? Po takim czasie tez sie liczy, prawda? Prawda?

A tak serio to nierozumiem calej tamtej akcji. Wspolczuje Wam Mirki, ze Waszymi tragediami nikt sie nie przejmuje i przechodza bez wiekszego echa...
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@Pioter_Polanski: w czym problem? Tagi wydaja mi sie pasujace, bo to jak zaznaczyc 6 w totka i nie wyslac kuponu. A zeby od trolli odrazu wyzywac? Nie ladnie, nie ladnie ;) Do przegladania wykopu od lat nie trzeba miec bordo. Ba, nie trzeba nawet konta zakladac!
  • Odpowiedz
@White1820: z zielonkami nigdy nie wiadomo tag jest często atakowany trollami. Jak tragedię stają się medialne to wraz z nimi pojawiają się hieny żerujące lub kombinujace. Nie zawsze ale coraz częściej
  • Odpowiedz
  • 0
@Jechanka: Awersja do pracy nie lezy w mojej naturze. Akurat tak sie zlozylo, ze partner nie chcial zebym pracowala, mial dziwne staroswieckie podejscie do podzialu rol w zwiazku. Po latach tyrania i utrzymywania bylego pasozyta, w nowym zwiazku dalam sie wciagnac w taki uklad. Coz czlowiek uczy sie na bledach...
  • Odpowiedz
@White1820: więc nie wiem dlaczego w swoim głównym wpisie starasz się obarczać tą laskę, ktoś zapytał to przytaknęła pewnie bez głębszej refleksji bo miała większy problem niż przejmować się tym co ludzie sobie w internecie pomyślą.
  • Odpowiedz