Wpis z mikrobloga

Jolka Julka już gwiazda feministycznych portali.

Ja #!$%@? jaka to jest żenująca ustawka.
1) #!$%@? policji, że masz myśli samobójcze bo zrobiłaś straszna rzecz, czyli aborcję
2) chwilę po aborcji namawiają do aborcji
3) a przed tą niby aborcją, w swoich mediach non stop #!$%@? o prawie do aborcji
4) prawie wszystkie media wierzą w twoje bajki

Głupota tego świata mnie przeraża. Najlepsze jest to, że ja popieram wczesne przerwanie ciąży do ok 12-16 tyg.
Ale nienawidzę obłudy i robienia ludzi w #!$%@?.

#bekazlewactwa #redpill #polska
Pobierz text - Jolka Julka już gwiazda feministycznych portali.

Ja #!$%@? jaka to jest żenuj...
źródło: IMG_20230723_094321
  • 15
@text: 1. "głupota tego świata mnie przeraża", a otagowane #redpill, który jest biedą intelektualną. 2. Policja nadużyła swojej władzy tylko z powodu wzmianki o aborcji. W sumie to śmieszne co się stało w mediach, bo jest wyrok sądu udowadniający nadużycia przez policje, mamy próby grzebania w dupie przez policję przy próbie samobójczej xd, dosłownie nagranie z 112 udowadnia całą historią, ale media pisowskie zaczęły jakąś dziwną narrację robić, że jednak
@NonOmnisMoriar:
Bieda intelektualną, bo wspomina o nierównościach względem facetów oraz piętnuje debilstwa skrajnych feministek? Wg ciebie przy tysiącach ruchów feministycznych, faceci mają siedzieć cicho? Bo co? Obsługa typowe dla feministek bez mózgu
@NonOmnisMoriar:
Zabawne jest to, że o facetach można tak mówić nie? Feminizm powstał dla kobiecych przegrywow i nie można ich krytykować. Za to po facetach można jechać ile się chce XD
Wiesz, że każdy tekst o przegrywach tylko pokazuje, że to ma sens?
Rozumiem, że z ludzi z depresją też się nasmiewasz? Z biednych też? Z niskich też? Generalnie z ludzi z problemami?
Ja już nawet nie chce wydawać z tobą
Zabawne jest to, że o facetach można tak mówić nie? Feminizm powstał dla kobiecych przegrywow i nie można ich krytykować. Za to po facetach można jechać ile się chce XD

Wiesz, że każdy tekst o przegrywach tylko pokazuje, że to ma sens?

Rozumiem, że z ludzi z depresją też się nasmiewasz? Z biednych też? Z niskich też? Generalnie z ludzi z problemami?

Ja już nawet nie chce wydawać z tobą w poważna
Nie no przegrywy z wykopu to synonim toksycznoci,

@NonOmnisMoriar:
A dla przegrywów to feministki sa toksyczne. Chcesz rzucać łatkami czy porozmawiać o problemach jak dorosli?

zresztą dokładnie tak samo jak idioci od redpilla.

Jedyne co umiesz powiedzieć o redpill to: debile, przegrywy, toksycznie, łatka, łatka, łatka ble ble ble.

Niewygodna dyskusja" nie ma miejsca w przypadku rozmowy z przegrywami z wykopu.

Może zamiast #!$%@?ć o łatkach, to choć raz w życiu
@text: Tak jak mówiłem jestem na wykopie 9 lat. Doskonale wiem, że redpill to debile, bo stale przeglądam ten tag. Nie ma tam żadnych sensownych treści, a nawet jak są to zawsze są dyskredytowane przez toksyczność i mówienie o problemach mężczyzn zawsze poprzez umniejszanie problemom kobiet. Redpill jedynie ośmiesza jakiekolwiek mówienie o problemach mężczyzn, więc muszę nim pogardzać a priori. Tak samo jak toksycznymi przegrywami.

Roman Warszawski - flagowy redpillowiec w
Tak samo jak toksycznymi przegrywami.

@NonOmnisMoriar:
A w sumie podpytam, czy ruchy feministyczne nie są toksyczne bankomaciku?
( ͡ ͜ʖ ͡)
I drugie pytanko, czy faceci są w czymś dyskryminowani, czy tylko kobiety mają prawo wyrażac swoje opinie?
Jaki ruch walczący o męskie prawa znasz, który szanujesz? Czy zwalczasz każdy?
milosc mężczyzny do kobiety bezinteresowna


@WrzeCiOna: bez przesady... faceci nie zwracają aż takiej uwagi na możliwości finansowe i status majątkowy kandydatek na swoje partnerki... chyba że są ostro pokręceni.