Wpis z mikrobloga

Tldr: Serial o tour de france na netflixie jest mega nudny.

Właśnie skończyłem oglądanie i jest w tym trochę niewykorzystanego potencjału. Przynajmniej tak mi się wydaje. Kolarstwo zacząłem śledzić mniej więcej w tym roku i obejrzałem ten serial z chęci nadrobienia szczegółowych informacji o zeszłorocznym wyścigu.

Gdyby nie to, najprawdopodobniej po 3 odcinku bym dał sobie spokój. Mam wrażenie, ze za dużo jest tam robienia emocji na sile a mniej opowiadania o wyścigu i rzeczach z tym związanych a osobiście mnie takie rzeczy interesują. Miałem wiele pytań odnośnie wielu szczegółów (trochę jakby zrobili serial dla osób, które oglądają to systematycznie, ale w sumie po co taki serial robić skoro tamte osoby i tak znają przebieg).

Momentami niepotrzebne wstawki tego dziennikarza w trakcie, które maja budować emocje. Wiadomo, kilka momentów było emocjonujących ale głównie z samego faktu tych wydarzeń a nie narracji.

Dodatkowo, bardzo mało pokazywania tematu wyścigu „od kuchni”. Szkoda, bo mogło to być interesujące. Spodziewałem się czegoś w stylu pierwszego sezonu serialu o f1 a tu troszkę kloc wyszedł w porównaniu.

Miałem powód żeby dotrwać do końca ale nie chce mi się wierzyć, ze ten serial utrzyma się mocno na netflixie.

#rower #tdf #netflix
  • 4
@wap_eeL: A mi się zajebiście oglądało. W sumie to po emisji tego serialu też mocno wzrosło zainteresowanie kolarstwem na świecie w ogóle, więc twoja opinia też raczej w mniejszości.

Gdyby nie to, najprawdopodobniej po 3 odcinku bym dał sobie spokój. Mam wrażenie, ze za dużo jest tam robienia emocji na sile a mniej opowiadania o wyścigu i rzeczach z tym związanych a osobiście mnie takie rzeczy interesują.


@wap_eeL: No to
  • 0
@aegispolis: nie No ogólnie nudy jak dla mnie ale bez hejtu. Po prostu bardzo dużo potencjał miałby taki serial i niestety został niewykorzystany.

Takie relacje są właśnie oglądane :D myślałem po prostu, ze znajdę tam dużo informacje o wyścigach ale koniec końców wszystkiego szukać trzeba samemu.
Takie relacje są właśnie oglądane :D myślałem po prostu, ze znajdę tam dużo informacje o wyścigach ale koniec końców wszystkiego szukać trzeba samemu.


@wap_eeL: No imho to raczej miało być skierowane "do wszystkich", czy do przeciętnego widza, aby wprowadzić trochę w ten świat, niekoniecznie dla długoletnich fanów tego sportu i w tym się sprawdza. Sam po tym z resztą zacząłem tdf oglądać :P