Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace chciałem kupić MiniPC, no i oglądając YT pokazało że warto zainteresować się hp elitedeskiem g3 mini 800 z i5-6500t a podobno że ludzie je wymieniają na 6400t bo jest nawet jeszcze bardziej energooszczędny (?).
Pytanie jest takie czy ja coś kupię lepszego w takich pieniądzach (czy one kosztują rzeczywiście 500zł czy da się je wyrwać taniej?) do robienia za komputer w domu pod serwer czy użytkowy pod monitory. Czy ja będę mógł na tym oglądać wideo na yt choćby w 1440p, albo czy podepnę 2 monitory i to się nie będzie grzało? Czy jest coś tych rozmiarów 1l ale z lepszą kartą graficzną oraz czy faktycznie by możliwe było że to bierze poniżej 10w przy braku obciążenia, bo wydaje się to mocno mało
#komputery #sff #minipc #itx #serwery
interpenetrate - #pcmasterrace chciałem kupić MiniPC, no i oglądając YT pokazało że w...

źródło: obraz_2023-07-22_173112940

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Pytanie jest takie czy ja coś kupię lepszego w takich pieniądzach (czy one kosztują rzeczywiście 500zł czy da się je wyrwać taniej?)


@interpenetrate: Taniej niż 500 zeta za komputer z 6 gen Intela to raczej niemożliwe.

Czy ja będę mógł na tym oglądać wideo na yt choćby w 1440p


Tak

Czy jest coś tych rozmiarów 1l ale z lepszą kartą graficzną


Modele z APU Ryzen.

czy faktycznie by możliwe było że
  • Odpowiedz