Wpis z mikrobloga

p0lacy to naj*#ujowsi kierowcy w calej Europie a pokusiobym sie nawet o twierdzenie ze na calym swiecie.
Mamy najwiecej aut na obywatela i najwiecej wypadkow. Oczywiscie zaraz sie beda pruc skodziarze ze winna jest infrastruktura ale kazdy wie ze to nie prawda. Jestescie #!$%@? kierowcami ktorzy swoje frustracje i nieudolnosc zyciowa wylewaja na drodze, bezpiecznie zapakowani w blaszak. Zawsze jak przyjezdzam z zona do p0lski to mowi mi ze ja mam kierowac bo ona nie bedzie sie przepychala z kretynami na ulicach.
Nie zapraszam do dyskusji bo jest to niepodwazalna prawda.
#takaprawda #motoryzacja #polska
K.....a - p0lacy to naj*#ujowsi kierowcy w calej Europie a pokusiobym sie nawet o twi...

źródło: SPOL-dziadek-za-kierownica-2023-01-12

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
Przez 1,5 roku jedzilem po NL, uderzyło mnie dwie sprawy, pierwsza to jakoś dróg, ogólnej infrastruktury drogowej, a dwa, kultura jazdy, szacunek dla kierowców, rowerzystów, pieszych, i przestrzeganie przepisów drogowych.
  • Odpowiedz
@Kauabanga: pojeździj po południu Europy, albo np. na Litwie. Ale fakt, że jak wjedziesz z jakiegoś cywilizowanego kraju to czujesz się jakbyś wjechał do dzikiej dżungli pełnej poj%^bów.
  • Odpowiedz
@cwlmod: zablysnij swoja wiedza skodziarzu

"Po raz pierwszy w historii to Polska stała się unijnym liderem pod względem liczby samochodów przypadających na 1000 mieszkańców. Dane te sugerują, że na każde 1000 mieszkańców Polski przypada aż 687 samochodów. 31. mai 2023"
  • Odpowiedz
@galgal co na Litwie? Przejechałem w maju przez Litwę na trasie Warszawa-Ryga i wracając Ryga - Wilno, Troki- Warszawa z noclegiem w Wilnie i każdy jeździ tam przepisowo, nikt prawie nie wyprzedza (byłem jedyny xD) a fotoradary i odcinkowe pomiary są co chwile
Niestety drogi dużo gorsze niż w pl i praktycznie brak ekspresowych
  • Odpowiedz
@m0rr0s: Ja mam najgorsze doświadczenia właśnie z Litwy. Autostrady, po których chodzą krowy i są pasy po których przechodzą dzieci - to ichniejsza infrastruktura. W takim miejscu nie nauczysz się jeździć.
  • Odpowiedz
@Kauabanga: wpycha się jedna baba z podporządkowanej,
wjechała już na połowę twojego pasa wiec żeby nie spowodować kolizji zatrzymujesz się i ją przepuszczasz
chcesz jechać dalej ale za poprzednią pcha się i wymusza pierwszeństwo następna, kto im dał prawo jazdy?
  • Odpowiedz
Mamy najwiecej aut na obywatela


@Kauabanga: w Cepiku dalej są miliony maluchów, dużych fiatów czy polonezów. Aut faktycznie na osobę, tych ubezpieczonych po polisach nie mamy więcej niż Niemcy czy Brytyjczycy

Choć nie zmienia to faktu że Polacy jeżdżą jak zwierzęta
  • Odpowiedz
@Kauabanga: bo my nie dorośliśmy jeszcze do samochodów i sa dla nas symbolem statusu xd i jak ktoś taką małpę za kółkiem wyprzedza to iście człekokształtny instynkt sprawia ze małpa czuję złość i spadający status xd normalnie niewiele lepiej niż w Indiach gdzie widzimy extremum tej sytuacji.
  • Odpowiedz